Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

   

 

   

 

Pricemania.sk – Porovnanie cien

https://www.najnakup.sk/

  1. Úvod
  2. Prečo kúpiť stan u nás?

Prečo kúpiť stan u nás?

1)  Komplet predávaný sortiment nožnicových stanov dlhé roky aj prenajímame. Jedná sa teda o vyskúšané a preverené profesionálne párty stany. Vďaka týmto osobným skúsenostiam môžeme garantovať ich odolnosť, výdrž a funkčnosť.

 


2) Neponúkame párty stany s najnižšou cenou v pochybnej kvalite a pochybného pôvodu, ale stany, ktoré sú vyrábané a dimenzované na najvyššiu odolnosť, spoľahlivosť, životnosť a reprezentatívny vzhľad. Pomer cena / kvalita je u nás na bezkonkurenčnej úrovni.

 

3) V prípade, že plánujete nákup väčšieho objemu nožnicových párty stanov, dovezieme zadarmo náš party stan na Vami určené miesto k prezentácii a konfrontácii s konkurenčnými exponátmi. V prípade zamýšľaných menších objemov, Vás radi privítame v našom show roome, kde môžete porovnať naše nožnicové párty stany s vystavenými konkurenčnými kusmi. Naživo a na vlastné oči môžete posúdiť, ako naša technika obstojí v porovnaní s konkurenciou. Do tretice - ďalšou možnosťou, kde si môžete naše stany vyskúšať, sú rôzne eventy, kde naše nožnicové párty stany v sezóne prenajímame. V tomto prípade sa informujte na e-mailovej adrese obchod@tentino.sk alebo sledujte našu facebookovú prezentáciu:https://www.facebook.com/partystancz-sro-150909408253829/?ref=bookmarks

 

4) Ako jediní na trhu zverejňujeme kompletný, presný výpočet rôznych parametrov a vlastností konštrukcií, tak ako aj celý rad mechanických vlastností tkaniny, ktorá je použitá na výrobu opláštenia. Podávame presné informácie zákazníkovi o tom, čo si kupuje tak, aby mohol naše nožnicové párty stany fundovane porovnať s konkurenciou. Nezahmlievame, nezastierame, neklameme.

 

5) Nákupom u nás získavate produkt, ktorý v sebe zahrňuje 15 rokov skúseností v obore, 15 rokov inovácií a vývoja, produkt, ktorý ponúka etablovaná firma TENTino s.r.o., prevádzkovateľ e-shopu https://www.tentino.cz/ahttps://www.tentino.sk/

6) Našou vlajkovou loďou s názvom BIG HEXAGON EXTREME / BHE / sú najodolnejšie a najkvalitnejšie nožnicové párty stany na trhu.

Všetky stany tejto rady udržia za stropné profily zavesených niekoľko, 100 - kilových mužov bez toho, aby sa stanová konštrukcia akokoľvek zdeformovala alebo poškodila. Konštrukcia 3 x 6m udrží dokonca viac ako 375 kilogramov! Dôvodom extrémnej odolnosti radu BHE je fakt, že stan je celohliníkový, bez jediného gramu plastových komponentov.

7) Všetky naše nožnicové párty stany sú predávané ako "KOMPLETNÝ SET". SET obsahuje: zvolenú konštrukciu, kompletné opláštenie vo vybranej farbe, ochranný transportný vak na opláštenie, mohutné dlhé roxorové klince pre extrémne kotvenie do mäkkého terénu a pieskové záťaže pre kotvenie na pevnom povrchu. Nie je potrebné dokupovať žiadne ďalšie príslušenstvo, stan môžete bezpečne okamžite používať, bezpečne zaistený na všetkých typoch povrchov.

 

8) Mohutné oceľové pätky radu BIG HEXAGON EXTREME, každá s tromi otvormi, umožňujú nožnicový párty stan s pomocou roxorových klincov k zemi prakticky pribetónovať. Podotýkame - v rámci jeho pôdorysu. Nie je potrebné nikde okolo stanu naťahovať ďalšie kotviace laná a znižovať si tak pohodlie okolia párty stanu.

 

9)  Ponúkame reprezentatívne nožnicové stany v 11 rozmeroch a v 11 farebných prevedeniach. Všetko je skladom k okamžitému predaju. Disponujeme najväčšou skladovou zásobou v SR, ktorá sa pohybuje od 800 - 1000 ks podľa sezónnosti. Ak nastane situácia, kedy Vami objednaný párty stan nie je skladom, zapožičiame Vám zadarmo biely párty stan z našej požičovne do doby naskladnenia vypredaných položiek. Ak je Vaším želaním mať na opláštení párty stanu vlastnú garafiku, vlastný brand/značku/logo, ponúkame možnosť termosublimačnej celopotlače alebo výrobu nášiviek na už vyrobené, naskladnené stany.

 

10)  Zaisťujeme kompletný servis a opravy. Skladom sú všetky náhradné diely. Pokiaľ u nás zakúpite celohliníkové nožnicové párty stany s konštrukciou najvyššej rady BIG HEXAGON EXTREME a budete dodržiavať základné užívateľské pokyny, garantujeme Vám, že nebudete veľmi dlhú dobu žiadne náhradné diely potrebovať!

 

KDE NÁS NÁJDETE

Skladový areál - Doudleby nad Orlicí

O NÁS

Provozovatel e-shopu:

TENTino s.r.o.

Jiráskova 359

517 42 Doudleby nad Orlicí

IČ: 25950525  DIČ: 25950525

www.partystan.cz

KONTAKTY
Logo
www.tentino.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk