Elastická čiapka na dosku bistro stola 60 cm VIAC FARIEB

Kód: CEPICE60_BLACK CEPICE60_BLUE CEPICE60_CERVENA CEPICE60_CLARET CEPICE60_GOLD CEPICE60_CHAMPAGNE CEPICE60_CHOCOLATE CEPICE60_LEVANDER CEPICE60_LIGHTGREEN CEPICE60_ORANGE CEPICE60_SILVER CEPICE60_TYRKYS CEPICE60_WHITE CEPICE60_YELLOW Zvoľte variant
€6,68 €5,57 bez DPH €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks €6,68 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Vypredané Ihneď na odoslanie (>10 ks) Vypredané Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Vypredané Ihneď na odoslanie (>10 ks) Vypredané Ihneď na odoslanie (>10 ks) Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
28.5.2024 28.5.2024 28.5.2024 28.5.2024 - 28.5.2024 - 28.5.2024 28.5.2024 - 28.5.2024 - 28.5.2024 - Zvoľte variant
Množstevná zľava:
3 ks 2% Sk
5 ks 4% Sk
10 ks 6% Sk

 

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

Lacný , napriek tomu kvalitne spracovaný výrobok

materiál: 90% polyester + 10% obojsmerný elastan - 190 gsm s výbornou elasticitou

určené pre stoly s okrúhlou vrchnou doskou s priemerom 55 - 65 cm

už 20 rokov testované v našej požičovni ! rokmi preverený spoľahlivý produkt

ľahko sa vyperie aj pri nižších teplotách, je možné použiť aviváž

pranie na 40 °C, biele obrusy je možné aj vyvárať s teplotou prania 90 °C

náklady na pranie sú v porovnaní s tradičnými obrusmi na iba 30%

Rýchlo po vypraní uschne, nie je potrebné žehliť

nie je nutné skladovať úhľadne zložené ako obrusoviny z iných materiálov.

pokrčená elastická čiapočka zo skladovania bude na stole v natiahnutom stave vždy úplne hladká

perfektne prilieha k stolu, žiadne známky vlnenia

Nevlní sa vo vetre, ani neskĺzava zo stola

je možné vytvárať zaujímavé farebné kombinácie elastického obrusu a čiapočky - napríklad vo firemných farbách

možnosť použiť samostatne alebo spolu s elastickým poťahom, ktorý obopína celý stôl

predlžuje životnosť elastického strečového obrusu , pretože pri zašpinení je možné vyprať iba čiapku a nie je vždy nutné prať celý obrus

Na čo slúži elastická čiapka na koktejlový bistro stôl?

Čiapočka je lacná, ale výborná vec a určite Vám poslúži v niekoľkých prípadoch.

1) Nemôžete už úplne vyčistiť vrchnú horizontálnu časť obrusu, ktorá čelí najväčšiemu opotrebovaniu, ale spodné, vertikálne časti obrusu sú v poriadku? Použite elastickú čiapku. Pokiaľ bude čiapočka rovnako farebná ako celý obrus, nebude vôbec poznať, že je na obruse natiahnutá!

2) Prebieha Váš večierok a po prvotnom návale Vašich hostí k rautovým stolom máte zašpinené vrchné časti elastických obrusov na koktejlových stolíkoch? Žiadny problém, pokiaľ máte po ruke v zásobe elastické čiapky. Navlečte čistú čiapku na zašpinenú vrchnú časť obrusu a máte obrus ako celok vizuálne opäť okamžite čistý. Vymeniť celý obrus je proces na 15 sekúnd, čiapku navlečiete za 3 sekundy!

3) Nemáte radi monotónnosť a radi kombinujete farby? Potom je čiapka tým najlepším riešením. V ponuke niekoľkých stoviek kombinácií vo farebnosti obrusov a čiapok, ktoré ponúkame, si určite nájdete Vašu obľúbenú kombináciu alebo variant, ktorý bude korešpondovať s Vašim firemným brandingom.

4) Prajete si, aby niesla čiapka potlač s Vaším logom a nepotrebujete potlač celého obrusu? Potlačíme vrchnú časť čiapky tak ako aj jej okrajové časti. Prosím kontaktujte nás v prípade záujmu o túto zákazkovú výrobu.


5) Radi by ste ochránili strečové obrusy v miestach, kde čelia najväčšiemu opotrebovaniu? Použite elastickú čiapku na pokrytie horizontálnej časti stola. Ak Vám zostanú obrusy po akcii čisté a vypranie si bude žiadať len ich vrchná časť, potom máte v prípade použitia čiapočky vyhrané. Vyperiete totiž len čiapočku a náklady na pranie budú na iba 10% v porovnaní s praním celých obrusov. Vyskúšané. Odporúčame čiapky používať vždy s obrusom, aj keď sú rôznofarebné. Predĺžite si totiž životnosť obrusov. Pokiaľ bude čiapka zašpinená tak intenzívne, že Vám nepôjde vyprať, bude Vaša škoda iba na 30% nákladov v porovnaní so situáciou, kedy by ste museli odpísať celý obrus.

Pre potreby našej požičovne, používame tieto obrusy  20 rokov , a tak vieme, že zvládnu intenzívne  používanie aj niekoľko rokov . Perieme si ich sami , priemyselná práčovňa nie je vôbec potrebná . Kvalitné vypranie tomto prípade obstará aj klasická domáca práčka . Na nečistoty aplikujeme v prípade potreby bežný odstraňovač škvŕn . Aby si obrusy zachovali žiarivú belosť, z času na čas ich pred praním na dve hodiny namočíme do roztoku teplej vody, pridáme vrecko jedlej sódy a trochu pracieho prášku. Ak sa biele obrusy výrazne ušpiniaje možné použiť vyvárku bez toho, aby sa materiál zrazil alebo sa zhoršila jeho elasticita. Náš dodávateľ odporúča teplotu prania max. 40 °C  pri farebných a do 60 °C pri bielych poťahoch . Máme ale vyskúšané ale aj oveľa vyššie teploty bez toho, aby sme čiapočky zničili. Poťahy môžete sušiť v sušičkeale uschnú tiež zavesené na sušiaku tak rýchlo, že sušenie v sušičke len zbytočný náklad na energiu.

Pri poťahoch - čiapkách so sýtymi farbami perte vždy aspoň 5x pri odporúčanej teplote. Až potom môžete, pokiaľ to bude potrebné, pridať stupne navyše. Zmena farby tkaniny bude aj po niekoľkých praniach pri vyšších teplotách fakticky nepozorovateľná.

Nevyskúšali sme zatiaľ pranie rôznych odtieňov v jednej várke . Naša požičovňa totiž používa také množstvo obrusov, že sa vždy perie len jedna farba. Akonáhle bude príležitosť, otestujeme to a  budeme Vás informovať. Táto skúsenosť bude určite užitočná pre všetkých, ktorí používajú rôzne obrusy a kombinujú ich farebne napríklad podľa firemného brandingu .

Prajete si zákazkovú výrobu elastických čiapočiek s vlastnou potlačou? 

Tak ako obrusy, aj čiapočky môžu niesť akýkoľvek dizajn, motív. Termosublimačná technológia tlače v prípade zákazkovej výroby umožňuje precízne vytlačiť aj tie najmenšie detaily.

Dodatočné parametre

Kategória: Obrusy a poťahy na skladacie stoly
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz