Stany pre stánkarov

Chcete na ďalšom podujatí vyniknúť v dave?

Nehľadajte iné ako jednofarebné stany TENTino! Naše stany sú obľúbené a hojne využívané stánkármi a predajcami na festivaloch, jarmokoch, predajných trhoch, mestských farmárskych trhoch a iných podujatiach. Vďaka profesionálnej zostave vrátane nožnicových stanov a ich príslušenstva v kombinácii s nábytkom a obrusmi získate dokonalú kombináciu štýlu a funkčnosti pre vašu ďalšiu udalosť.


Možnosti prispôsobenia

Naše jednofarebné stany ponúkajú veľa možností prispôsobenia vašim potrebám. Stan môžeme personalizovať vašou obchodnou alebo firemnou identitou vo forme potlačených nášiviek alebo vymeniteľných bannerov na suchý zips. Vďaka tomu môžete flexibilne meniť logá alebo obrázky v závislosti od toho, o aké podujatie ide, aký tovar na podujatí práve ponúkate alebo kto podujatie sponzoruje. Navyše si môžete vybrať z rôznych farieb, ktoré sa hodia k vašej značke alebo téme podujatia;

 
Široké spektrum použitia 

Vďaka všestrannosti našich jednofarebných stanov sú ideálne na rôzne účely, napríklad na predaj rýchleho občerstvenia na festivaloch, športových podujatiach, kultúrnych podujatiach, farmárskych trhoch, pouličných jarmokoch, pop-up obchodoch, veľtrhoch a ďalších! V prípade potreby sa dajú použiť aj ako dočasný prístrešok, čo z nich robí neoceniteľný nástroj pre každého majiteľa podniku pri plánovaní vonkajšieho podujatia.   

S našimi nožnicovými stanmi uľahčujeme stánkarom a predajcom tráviť čas prípravou na podujatie. Príprava je rýchla a jednoduchá, takže máte viac času sústrediť sa na to najdôležitejšie - obsluhovať svojich zákazníkov! Navyše naše vysokokvalitné materiály poskytujú maximálnu ochranu pred vetrom a dažďom a zároveň umožňujú veľa možností prispôsobenia pomocou potlačených nášiviek alebo vymeniteľných bannerov na suchý zips.

LEVANDULOVÝ STATEK

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz