Časté otázky

Aký je termín dodania tovaru?

U spoločnosti TENTino je dátum dodania nesmierne dôležitý. Chápeme, že naši zákazníci chcú, aby im boli výrobky doručené čo najskôr, a preto sa snažíme zaistiť dodanie hneď na druhý deň alebo maximálne do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky do 10:00. Náš doručovací tím sa snaží odosielať objednávky ešte v ten istý deň, kedy ich obdrží, a zaistiť tak našim zákazníkom rýchle dodanie.

Sme hrdí na to, že dodržiavame rýchle dodacie lehoty a poskytujeme výnimočné služby v priebehu celého procesu doručovania. Keď nakupujete u nás, môžete si byť istí, že váš výrobok dorazí rýchlo a bezpečne na miesto určenia.

Pokiaľ dôjde k oneskoreniu v dôsledku nepredvídaných okolností, budeme vás informovať, aby ste vedeli, kedy môžete svoju objednávku očakávať.

Vyberte si TENTino pre bezproblémové doručenie! Tešíme sa na dokončenie vašej objednávky.

Je možné kúpiť strešnú plachtu inej farby ako bočné plachty?

Áno, je možné zakúpiť strešnú plachtu inej farby ako bočné plachty. Ponúkame širokú škálu farieb pre rôzne časti stanu. Nájdete ich v sekcii náhradných dielov na našej webovej stránke a môžete ich kombinovať podľa svojich preferencií. V jednotlivé diely si môžete ľahko prispôsobiť svoju objednávku a vybrať si presne to, čo potrebujete pre jedinečnú zostavu stanu. Pozrite si všetky dostupné farby ešte dnes!

Existuje univerzálne kotvenie aj do betónových povrchov a taktiež do mäkkých trávnatých povrchov?

Pokiaľ ide o výber kotiev pre párty stan, existujú univerzálne kotvy, ktoré možno použiť na betónových povrchoch aj na mäkkých trávnatých plochách. Najlepším spôsobom zabezpečenia stanu je však kotva v zemi, ktorá má dostatočnú dĺžku, hrúbku a odsadenie. Jej priľnavosť k zemi je veľmi dôležitá, pretože tenké, hladké a krátke kotvy neposkytnú dostatočné zabezpečenie. správne kotvy.

Dokáže stan postaviť aj jedna osoba?

Ano, stan môže postaviť jedna osoba, ak má menšie rozmery, napríklad 2x2, 2x3 alebo 3x3. Postavenie stanu jednou osobou však môže zabrať viac času a úsilia, ako keď pracujú dve osoby spoločne. Preto odporúčame, aby sa na zostavovaní stanu podieľali dve osoby, čím sa zvýši efektívnosť a jednoduchosť zostavovania. Ak chcete postaviť väčší stan (napr. 4x4 alebo 5x5), potom by bolo najlepšie, keby vám s touto úlohou pomáhali aspoň traja ľudia. Takto si môžu prácu rozdeliť a váš kempingový priestor bude pripravený rýchlejšie!

Zmestí sa party stan do osobného auta?

Celková dĺžka zloženého stanu je 1,6 metra, čo znamená, že sa bez problémov zmestí do kufra menšieho auta, ak je potrebné sklopiť zadné sedadlá. Ak si teda kladiete otázku: "Zmestí sa tento párty stan do môjho auta?", potom je odpoveď áno! Vďaka skladacej konštrukcii a nepremokavému materiálu môžete svoju párty stan ľahko prepraviť kamkoľvek pôjdete. Vďaka tejto ľahkej, ale pevnej konštrukcii udrží plachta vás aj vašich hostí v suchu bez ohľadu na počasie. Užite si svoje stretnutie pod holým nebom za dažďa či slnka!

Je strešná plachta nepremokavá?

Áno, strešná plachta je vodotesná. Je vyrobená z dvojzložkovej polyesterovej tkaniny s vnútornou vrstvou z PVC mikrovrstvy, vďaka čomu je vysoko odolná voči vode. Pri altánkoch s potlačou sa na dodatočnú ochranu používa polyuretánová hydrofóbna vrstva, ktorá odoláva vysokým teplotám a tlakom spojeným s procesom sublimačnej tlače. Tým sa zabezpečí, že vaše potlačený stan zostane chránený pred dažďom a inou vlhkosťou. V konečnom dôsledku si môžete byť istí, že vaša strešná plachta bude schopná zvládnuť akékoľvek poveternostné podmienky bez obáv z poškodenia vodou alebo zatečenia.

Sme obec alebo iná štátna inštitúcia

V prípade platby pri prevzatí tovaru požadujeme potvrdenie od obce alebo inej štátnej inštitúcie, že je ochotná akceptovať tieto podmienky. Potom odošleme objednávku a vystavíme príslušnú faktúru. Po prijatí podpísaného potvrdenia môžeme pristúpiť k spracovaniu objednávky a jej odoslaniu.

Proces je jednoduchý a bezpečný - všetky dokumenty sa spracúvajú elektronicky prostredníctvom nášho zabezpečeného systému, čo zaručuje rýchly a pohodlný proces pri dodržaní všetkých zákonných požiadaviek. Štandardne poskytujeme splatnosť faktúr 14 dní, ale je možné dohodnúť aj dlhšiu.

Chápeme, že obce musia zabezpečiť, aby ich finančné procesy zostali v súlade s predpismi, preto ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa tohto opatrenia, kontaktujte nás na tel. +420 777 259 525 alebo na hasek@tentino.cz.

Je možné tovar vyzdvihnúť aj v sobotu a nedeľu?

 

Chápeme, že vyzdvihnutie je dôležitou súčasťou nakupovania. Aby bolo vaše víkendové nakupovanie ešte pohodlnejšie, môžete si tovar vyzdvihnúť aj v sobotu a v nedeľu! Neváhajte nám zavolať na číslo +420 777 259 525 a dohodnúť si čas vyzdvihnutia.

Sme tu, aby sme vám odpovedali na všetky otázky týkajúce sa vyzdvihnutia alebo čohokoľvek iného. Prajem vám príjemný deň! Ďakujeme, že ste si vybrali našu službu. Tešíme sa, že vám budeme môcť slúžiť aj v budúcnosti.

Sú možné vernostné a množstevné zľavy?

 

Sme vďační za vašu dôveru a vernosť. Chceme sa uistiť, že za svoje peniaze dostanete najlepšiu hodnotu, a preto ponúkame množstevné a vernostné zľavy pri viacnásobných alebo častých nákupoch. Ak chcete využiť túto akciu, kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky so svojou požiadavkou. Tešíme sa na spoluprácu s vami a na nájdenie ponuky, ktorá bude vyhovovať potrebám každého. Ešte raz vám ďakujeme, že nám umožňujete byť súčasťou vášho nákupného procesu!

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich množstevných a vernostných zliav, neváhajte nás kontaktovať. Veľmi si vážime vašu trvalú podporu! Ešte raz vám ďakujeme, že ste našimi vernými zákazníkmi - bez vás by sme tu neboli!

Aký je termín dodania tovaru?

V spoločnosti TENTINO je termín dodania mimoriadne dôležitý. Chápeme, že naši zákazníci chcú, aby im boli výrobky doručené čo najskôr, preto sa snažíme doručiť ich hneď na druhý deň alebo maximálne do dvoch pracovných dní od prijatia objednávky do 10:00. Náš doručovací tím sa snaží odosielať objednávky ešte v ten istý deň, ako boli prijaté, čím zabezpečuje našim zákazníkom rýchle doručenie.

Sme hrdí na dodržiavanie rýchlych dodacích lehôt a poskytovanie výnimočných služieb počas celého procesu doručovania. Keď nakupujete u nás, môžete si byť istí, že váš výrobok dorazí rýchlo a bezpečne na miesto určenia.

Ak dôjde k oneskoreniu z dôvodu nepredvídaných okolností, budeme vás informovať, aby ste vedeli, kedy môžete svoju objednávku očakávať.

Vyberte si TENTINO pre bezproblémové doručenie! Tešíme sa na vybavenie vašej objednávky.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz