Autorské práva webovej stránky

V súlade so zákonom č. 121/2000 Z. z. o autorskom práve užívatelia tejto webovej stránky berú na vedomie, že všetok obsah na nej obsiahnutý je majetkom Ing. Pavla Haška. Tento obsah zahŕňa okrem iného texty, fotografie, obrázky, videá a grafické prvky. Reprodukcia alebo napodobňovanie akejkoľvek časti tohto materiálu chráneného autorskými právami za účelom komerčného zisku je zákonom prísne zakázaná, s výnimkou partnerov spoločnosti TENTINO s.r.o. Porušenie autorských práv bude podliehať platným zákonom vo vašom regióne. Používaním tejto webovej stránky súhlasíte s dodržiavaním týchto podmienok stanovených zákonom č. 121/2000 Z. z. o autorskom práve.

Ak máte akékoľvek otázky alebo obavy týkajúce sa použitia akéhokoľvek obsahu na tejto webovej stránke, kontaktujte nás na info@tentino.cz. Ceníme si vašu spätnú väzbu a tešíme sa na vaše pripomienky. Ďakujeme, že ste navštívili našu webovú stránku!

Dúfame, že sa vám obsah páči a že je pre vás užitočný.

Ďakujeme vám za rešpektovanie našich autorských práv a práv duševného vlastníctva k dielu!

Ďakujeme vám za spoluprácu. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky alebo pripomienky týkajúce sa zákona č. 121/2000 o autorských právach, neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami alebo pripomienkami na info@tentino.cz. Radi vám pomôžeme lepšie porozumieť týmto dôležitým predpisom, aby sme zabezpečili bezpečné a spoľahlivé používanie našich materiálov chránených autorskými právami.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz