O spoločnosti TENTino

Prečo sme lídrom na trhu?

Stany si vyrábame sami a neustále ich vylepšujeme.

Za kvalitou našich stanov si stojíme, a preto si môžeme dovoliť 10-ročnú záruku.

koláž CELOHLINÍKOVÁ KONSTRUKCE TENTINO BIG HEXAGON

Už viac ako 20 rokov testujeme produkty v teréne na požičovniach a v našom zariadení na prenájom.

(môžete nás poznať pod pôvodným názvom partystan.cz s.r.o.)

 prodejní stánky na festivalu Olomoc (1) prodejní stánky od výrobce (1)

Máme skvelý tím ľudí

Sme tu pre vás každý deň, odpovedáme na vaše telefonáty, zabezpečujeme prepravu a snažíme sa vám čo najviac uľahčiť nákup u nás.

PYROCAR FOTO STANU S HASIČI

 Máme veľké zásoby a obrovský výber veľkostí a farieb


    Vždy pamätajte na dobu, v ktorej žijeme. Výroba čohokoľvek "lacného" sa v modernom svete uskutočňuje v štýle "vydržať do konca záruky". A keď záruka vyprší, nech sa pokazí a vytvorí potrebu kúpiť nové. Práve vtedy, keď HDP rastie a peniaze sa točia. Naša spoločnosť sa s takouto výrobou nikdy nestotožňovala. Nepáči sa mi plytvanie vzácnymi zdrojmi, ktoré nám planéta dáva, a som zhrozený z množstva odpadu, ktoré moderný svet produkuje vytváraním výrobkov s krátkou životnosťou.

     Musím jasne odlíšiť od tých, ktorí tu ponúkajú všetky druhy odpadu, pretože tento sektor nie je regulovaný žiadnou technickou normou do podlahovej plochy 50 m2, ako veľké stany /ČSN EN 13782/. Minimum konkurentov zverejňuje úplné parametre svojich stanov, ale väčšina z nich na svojich webových stránkach prezentuje len superlatívy o technológii, ktorú ponúkajú. Prečo? Pretože na ich webových stránkach si môžete napísať, čo chcete. Buďte opatrní a pozorne si preštudujte obsah tohto odkazu: Ako si vybrať kvalitný stan

    Naša spoločnosť s 23-ročnou tradíciou bola pôvodne požičovňou párty stanov. Nezaoberali sme sa výrobou ani predajom. Po dvoch rokoch podnikania sa mi nepodarilo nájsť kvalitného dodávateľa týchto nožnicových stanov s najvyššou odolnosťou. Takmer všetci ponúkali katastrofálne výrobky pochybného pôvodu s nízkou životnosťou za nehorázne peniaze, stany, ktoré sme museli opakovane opravovať a na ktoré sa nedalo spoľahnúť v prípade extrémnejšieho počasia. Jedného krásneho dňa som si povedal DOSŤ.

     zavolal som technológa a konštruktéra, predstavil im dostupné materiály /hliníkové profily, syntetické tkaniny/, ukázal im, čo majú patentované najlepší na svete v tejto oblasti a ponúkol im navrhnúť naše vlastné stany. Odvtedy uplynulo 21 rokov. Za celý ten čas sa vyvinula konštrukcia a chemické zloženie syntetickej tkaniny, takže už nemusíme nič opravovať ako predtým a môžeme sa konečne spoľahnúť na technológiu. Stany boli vyvinuté prioritne pre potreby nášho prenájmu.

     Všetko, čo vám teraz ponúkam, bolo testované a vyvíjané 23 rokov na základe najcennejších vecí, ktoré vám prinesú desaťročia v tomto odvetví. Tou najcennejšou vecou sú skúsenosti. Len ten, kto stany prenajíma, ten, kto ich pozná z reálnej prevádzky, ich dokáže kvalitne vyrobiť. naše stany TENTINO stelesňujú skúsenosti z vlastnej praxe, z vlastného prenájmu, ktoré vám nikdy neponúkne žiadny "stanovník" alebo "stanový rýchlik". Pozor, takých je v tomto odvetví 90 %! Nenaleťte im.

     Nevyrábame stany na jedno použitie, ktoré vydržia do prvého silného vetra. Ponúkame stany, ktoré budú žiť s vami, chrániť vás a propagovať vás dlhé roky. Našou najlepšou propagáciou je zákazník, ktorý nás už dlhé roky nepotrebuje, pretože si od nás kúpil výrobok, ktorý nie je "trendy", ale pekne "oldschoolový". Prečo práve oldschool? Pretože za starých čias sa hľadelo na kvalitu, nie na kvantitu. Mám na mysli výrobok, ktorý je vyrobený s najvyššou, bezkonkurenčnou trvanlivosťou, nie haraburdy šité horúcou ihlou "za najlepšiu cenu". Najlepšou reklamou je spokojný zákazník, ktorý nám pravidelne volá, aby sme rozšírili jeho stanový park. A najlepším zákazníkom je ten, kto na základe skúseností s našimi stanmi potrebuje TAKÝ istý pre svojho kamaráta, ktorý si už niekoľkokrát vylámal zuby na lacných ázijských šmejdoch. Príďte nás navštíviť do nášho centrálneho skladu vo východných Čechách. Budete si môcť vyskúšať všetko, čo sa chystáte kúpiť. Budete vítaní.

Ing. Pavel Hašek, zakladateľ spoločnosti


 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz