Veľkokapacitné potlačené XXL stany

Ponúkame zákazkovú výrobu modulárnych celopotlačených veľkokapacitných párty stanov so sedlovou strechou v šírkach 3,4,5,6,8,10,12,15 a 20 metrov a dĺžkou nastaviteľnou po 3 alebo 5 metroch pre účely Vašej firemnej prezentácie na festivaloch, veľtrhoch, výstav . Veľké stany vo Vašom brande dajú Vašej outdoor firemnej prezentácii úplne inú dimenziu.

 

 

    Dodáme Vám grafické šablóny na vloženie dát , pomôžeme vyladiť grafické dáta. Vyrobíme 3D náhľad na finálnu kontrolu pred výrobou. Do vyrobených stanov dodáme luxusné palubovkové lakované podlahy na oceľovom rošte, dvere, látkové a iné dekorácie nábytok, obrusoviny, osvetlenie, pódiá, zvuk, prezentačnú techniku ​​a výkonné ohrievače alebo klimatizácia.

tentino realizácia potlačený xxl párty stan prodoma

Takto designované veľkokapacitné stany vo Vašom brande výborne poslúžia ako náhradná mobilná predajňa v situáciách, keď Vaša kamenná predajňa prechádza veľkou rekonštrukciou.

golfhouse 4golfhouse 3

Bočné opláštenie vo Vašom brande môže byť ideálne z PVC. Trapézové plechy alebo zateplené PUR panely sa brandujú pomocou samolepiacej potlačenej fólie. Navrhneme pre Vás vhodný typ sľudových okien, vyrobíme špeciálne plachty s "rukávom" na prívod horúceho vzduchu z ohrievačov.

Všetko na zákazku podľa Vašich prianí a potrieb. Z tohto dôvodu nie je možné uviesť cenu výrobku. Tá je vždy predmetom individuálnej kalkulácie. Pre individuálne kalkulácie volajte +420 777 25 95 25 alebo píšte na adresu info@tentino.cz .

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz