Skladací barový stôl 220x70 cm (výška 110 cm)

Kód: PIVNIBAROVY220_SVETLY PIVNIBAROVY220_TMAVY Zvoľte variant
€226,76 €188,97 bez DPH
Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Zvoľte variant
Barva barového pivního stolu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
14.6.2024 14.6.2024 Zvoľte variant

Kvalitný barový stôl / predajný pult českej výroby 220x70 cm pre extrémnu záťaž. Třinecká oceľ a beskydské drevo s Vami budú 20 rokov pri všetkých príležitostiach s priateľmi. Optimálny pre požičovne, obce a hasičov vďaka výnimočnej odolnosti. Investujte do českej kvality.

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

Česko-slovenské drevo z Beskýd, Javorníkov a Karpát, třinecká oceľ a poctivá práca českých ľudí pod Hostýnom.

Nákupom od nás dáte prácu českým a slovenským ľuďom. 

Komplety pivných setov alebo ich časti doručujeme zásadne našou vlastnou firemnou dopravou a našimi zamestnancami z dôvodu eliminácie rizík spojených s početnými manipuláciami a prekládkami na depách externých prepravcov. Z tohto dôvodu Vás žiadame, aby ste si tieto výrobky objednávali s väčším časovým predstihom tak, aby sme Vám dokázali zásielku doručiť čo najskôr a mohli ju zaradiť do našich rozvozových trás.

Vyššie uvedený postup doručovania pivných setov je realizovaný pre zaistenie Vašej maximálnej spokojnosti. Ďakujeme za pochopenie.

Rozhodujúcim faktorom odolnosti stola a lavice je sila drevenej dosky a počet vrstiev lakovania, parametre železných podnoží a kvalita "zámočku" nohy.  Akékoľvek slabé miesto je pri plnom zaťažení okamžite vytrestané často aj nenávratnou deformáciou. Práve z tohto dôvodu neponúkame „beer sety“ v lacnejších variantách označené u konkurencie ako "základný", "basic", "hobby", za ktorými je ukrytý šrot, fušerina a nekvalitný výrobok. Naše sety majú doložiteľnú certifikáciu od českej autority PEFC .

Doložíme Vám pôvod dreva. PEFC je celosvetovo najrozšírenejší systém certifikácie lesov. Štandardy hospodárenia v lesoch podľa systému PEFC sa snažia zmeniť spôsob, akým sú lesy spravované na lokálnej i globálnej úrovni. Prostredníctvom podpory trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch, zabezpečujeme v celom dodávateľskom reťazci lesných produktov, že drevo a produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov. Vďaka značke PEFC dokážu zákazníci a spotrebitelia identifikovať výrobky z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Ako a z čoho sú naše stoly vyrobené?

Drevená časť je vyrobená z kvalitnej smrekovej škárovky a je štandardne 3x lakovaná bezfarebným lakom. Silná smreková alebo jedľová škárovka slúžiaca ako povrchová doska stola, má rovnako ako lavice, fungicídnu úpravu proti plesniam. Veľmi ľahko sa čistí. Tri vrstvy lakovania sú navyše vytvrdené v UV tuneli. V UV tuneli lak získa maximálnu tvrdosť a poskytuje drevenému povrchu prívlastok "hydrofóbny – nezadržiavaci vodu". Pivnú zostavu preto môžete použiť ako v interiéri, tak v exteriéri, a vôbec nevadí ak zmokne. Pokiaľ nie sú porušené vrchné vrstvy lakovania odreninami a hlbokými ryhami, dažďová voda sa do dreva nedostane.

Kovová časť podnožia je vyrobená z mohutnej třineckej pásoviny. Nechávame ju natrieť tmavozelenou farbou RAL 6005. Žiadny tenký lisovaný plech, ktorý je použitý pri lacných setoch, sem nepatrí. Zámok podnožia je z hrubostennej pozinkovanej ocele. Všetky oceľové diely smerujú po procese zvárania do pieskovacej linky. Tá odstráni z kovu škváru a hrdzu. Až potom sú diely odmastené v kúpeli s kyslým pH. Elementárna príprava podnožia pred lakovaním zaistí, že aplikované vrstvy laku perfektne prilínajú. Lak drží a neolupuje sa. Rovnaký postup prípravy je použitý pred zinkovaním kovaných zámkov.

Prečo ponúkame len prvotriednu kvalitu a odolnosť a neponúkame skladacie sety vyrobené s tendenciou najnižšej ceny?

Nie je pivný set ako pivný set. Predávaný sortiment nábytku dlhé roky prenajímame prostredníctvom našej požičovne, kde všetko dostáva poriadne zabrať. Ide teda o vyskúšané a viac ako 20 rokov preverované, testované profesionálne výrobky s vysokou odolnosťou. Vďaka týmto osobným skúsenostiam, môžeme garantovať ich odolnosť a funkčnosť.  Neponúkame nábytok s najnižšou cenou v pochybnej kvalite a pochybného pôvodu, ale výrobky, ktoré sú vyrábané a dimenzované na najvyššiu odolnosť, spoľahlivosť, životnosť, maximálnu funkčnosť a reprezentatívny vzhľad. Pomer cena/kvalita je u nás na bezkonkurenčnej úrovni. Vyhlásenie o zhode, dokument garantujúci kvalitu, radi poskytneme. Môžete si ho tiež sami jednoducho stiahnuť v súvisiacich súboroch  v detaile produktu.

Tentino pivné sety VIP

Ako sme na tom s náhradnými dielmi pre pivné sety?

Nákupom pivných setov u nás kupujete českú kvalituNebudete dlho žiadne náhradné diely potrebovať. Občas však môže nastať situácia, kedy sa Vám niekam zatúla stôl, lavica alebo dôjde k poškodeniu drevených či kovových častí setu nešetrnou manipuláciou. Poznáme to veľmi dobre z vlastných skúseností v našej požičovni, kde disponujeme flotilou až 850 kusov. Akékoľvek náhradné diely sú k dispozícii na požiadanie . Prosím, volajte na +420 777 259 525 , alebo píšte na e-mail info@tentino.cz . Nenecháme Vás na "holičkách". Náhradné diely však dodávame iba na pivné sety zakúpené preukázateľne u nás.

Máte záujem o zákazkovú výrobu transportných kontajnerov na pivné sety, potrebujete sa poradiť?

Prosím volajte +420 777 259 525 alebo píšte na e-mailovú adresu info@tentino.sk

Poskytneme Vám cenné rady z našich vlastných skúseností. 20 rokov v oblasti prenájmov nám prinieslo cenné poznatky. Radi Vám ich odovzdáme.

TENTino pivné sety na kamióne

Naša vlastná skúsenosť?

Názor, že drevená paleta a dve kurty ochránia dostatočne Vaše pivné sety, je mylný. Každoročne riešime časté škody predovšetkým na drevených doskách lavíc a stolov spôsobené pri vykládkach, nakládkach, transporte alebo pri manipulácii "na pľaci" u zákazníkov. Celková ročná výška škôd a nákladov na náhradné dosky bola vo vyšších desiatkach tisíc. Od chvíle, čo používame kontajnery, nie sú škody žiadne. Ďalšie nemalé úspory sú v nájomnom za sklady a na mzdových nákladoch zamestnancov, pretože s kontajnermi je celá manipulácia rýchla a pohodlná . Desiatky tisíc korún ušetríme aj na prepravných nákladoch. Náš kamión sa môže naplniť až po strop. Preto sa investícia do kontajnerov vráti veľmi rýchlo.

Ak máme ísť do úplného detailu - zaobstarali sme našim zamestnancom špeciálny vysokozdvižný vozík, ktorý si vozíme zavesený za naším kamiónom „Droběnou“. Náš kamión zastaví, za 45 sekúnd je vozík dole a pracuje. Ušetrí množstvo fyzicky náročnej práce našim zamestnancom, všetko urýchli a zjednoduší. Nechajte sa inšpirovať, zjednodušte si všetko, čo sa dá. Pomôžeme Vám, pretože ste naši zákazníci.

TENTino doprava kamión Marek Stratený

Pozorne si všímajte parametre prevedenia nielen dosky, ale aj podnožia, ktoré veľmi ovplyvňujú životnosť setu. Na fotke je zreteľne vidieť rozdiel v prevedení našej podnože z poriadnej oceľovej pásoviny a podnože setu pochybného pôvodu z "lisovaného pliešku".

TENTino Pivné sety profi porovnanielacné pivné setypivné sety hobby vs profi TENTino

Tentino ikony pás pre shoptet

Dodatočné parametre

Kategória: Skladacie stoly, stoličky, obrusy a poťahy
Záruka: 2 roky

Skládací barový stůl 220x70 cm (výška 110 cm) - světlý

Skládací barový stůl 220x70 cm (výška 110 cm) - tmavý

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz