Elastický obrus STANDARD na koktailový bistro stôl 60 cm VIAC FARIEB

Kód: UBRUS60_BLACK UBRUS60_BLUE UBRUS60_RED UBRUS60_CLARET UBRUS60_GOLD UBRUS60_CHAMPAGNE UBRUS60_CHOCOLATE UBRUS60_LEVANDER UBRUS60_LIGHTGREEN UBRUS60_ORANGE UBRUS60_SILVER UBRUS60_TYRKYS UBRUS60_SKYBLUE UBRUS60_WHITE UBRUS60_YELLOW UBRUS60_ANTRACIT UBRUS60_WILLOWGREEN UBRUS60_PINK UBRUS60_GREEN UBRUS60_IVORY UBRUS60_SILVERMETALIC Zvoľte variant
€12,56 €10,47 bez DPH €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks €12,56 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Ihneď na odoslanie (>10 ks) Zvoľte variant
Farba obrusu
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 19.7.2024 Zvoľte variant
Množstevná zľava:
3 ks 2% Sk
5 ks 4% Sk
10 ks 6% Sk

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

Elastické obrusy dodajú kokteilovým bistro stolíkom elegantný vzhľad a vydržia slúžiť dlhé roky. Ich údržba je jednoduchá, nemusí sa žehliť a perfektne drží na svojom mieste. Radi pre Vás na zákazku potlačíme celé obrusy alebo navliekacie čiapočky .

• testované ostrou prevádzkou v našej požičovni , kde v uplynulých 20 rokoch preukázali mimoriadnu odolnosť a životnosť

• cenovo dostupný, a napriek tomu kvalitne spracovaný produkt, zosilnené elastické spodné vrecká na nohy

• veľké tajomstvo nižšie v texte vyzradené

• materiál: 90% polyester + 10% obojsmerný elastan - 190 g/m 2 s výbornou prieťažnosťou

• určené pre stoly s doskou s priemerom 60 cm a výškou 110 cm

• ľahko sa vyperie aj pri nižších teplotách, je možné použiť aviváž

• pranie na 40 °C, biele obrusy je možné aj vyvárať s teplotou prania 90 °C

• náklady na pranie o 70 % nižšie ako pri tradičných obrusoch

• rýchle schnutie, netreba žehliť

• nie je nutné skladovať úhľadne zložené ako obrusy z iných materiálov

• obrus natiahnutý na stole je vždy perfektne hladký, pokrčenie sa okamžite vyrovná

• perfektne prilieha k stolu, žiadne známky vráskavosti

• nevlní sa vo vetre, ani neskĺzava zo stola

Pranie a sušenie elastických obrusov na bistro stolíky

Pre potreby našejpožičovne používame tieto obrusy celých20 rokov , a tak vieme, že zvládnu intenzívnu prevádzku aj niekoľko rokov . Perieme si ich sami , priemyselná práčovňa nie je vôbec potrebná . Kvalitné pranie v ich prípade obstará aj klasická domáca práčka . Na nečistoty aplikujeme v prípade potreby bežný odstraňovač škvŕn . Aby si obrusy zachovali žiarivú belosť, čas od času ich pred praním na dve hodiny namočíme do roztoku teplej vody, pridáme vrecko jedlej sódy a trochu pracieho prášku. Keď sa biele obrusy výrazne ušpinenie, je možné použiť vyvárku , bez toho, aby sa materiál zrazil alebo sa zhoršila jeho elasticita. Náš dodávateľ odporúča teplotu prania max. 40 °C pri farebných a do 60 °C pri bielych poťahoch . Máme ale vyskúšané aj oveľa vyššie teploty bez toho, aby sme obrusy zničili. Poťahy môžete dať do sušičky, uschnú ale zavesené samy tak rýchlo, že je to len zbytočný náklad na energiu.

Pri poťahoch so sýtymi farbami vyperte obrusy vždy aspoň 5x pri odporúčanej teplote. Až potom môžete, pokiaľ to bude potrebné, pridať stupne navyše. Zmena farby tkaniny bude aj po niekoľkých praniach pri vyšších teplotách fakticky nepozorovateľná.

Nevyskúšali sme zatiaľ pranie rôznych odtieňov v jednej várke . Naša požičovňa totiž generuje také množstvo obrusov, že sa vždy perie len jedna farba. Akonáhle bude príležitosť, otestujeme to a dáme vedieť. Táto skúsenosť bude určite užitočná pre všetkých, ktorí používajú rôzne obrusy a ladia ich farebnú kombináciu napríklad podľa firemného brandingu.

Poťahy na bistro stolíky TENTino Strečové obrusy na bistro stolíky TENTino TENTino obrusy na akciu

Dlhá životnosť strečových obrusov ako podnikateľská príležitosť

Dočítali ste až sem? Skvelé! Podelíme sa s Vami o tajomstve, ako zarobiť. Čierne strečové obrusy nám v požičovni vydržali 6 rokov , a to sme ich každý rok použili a vyprali aj tridsaťkrát . Pri obstarávacej cene okolo 370 Kč bez DPH sú nasledujúce prepočty veľmi zaujímavé. Kalkulujeme ceny B2B bez DPH. Požičovné obrusu (okrem nákladov na pranie) sa pohybuje ľahko nad stokorunákom. Ročný výnos z prenájmu tak robí v priemere 750 Kč na jeden poťah, čo znamená rentabilitu okolo 900% . Celková rentabilita za dobu životnosti výrobku teda dosahuje 5400% . Inak povedané – investícia sa nám za 6 rokov vrátila 54-krát . Po tejto dobe sa predreli spodné elastické vrecká na nohy stola. Mohli sme ich opraviť, ale radšej sme obrusy vyradili a do prenájmu dali nové. Predsa len si naši zákazníci zaslúžia prvotriednu službu. Ako sa hovorí, nič sa nemá preháňať. Dodnes máme niekoľko vyradených kusov uložených v depozite materiálov. Tam archivujeme šarže stanových aj obrusových tkanín, aby sme si boli istí, že od dodávateľov dostávame vždy to, čo sme si objednali a zaplatili.

TENTino elastický obrus s vlastnou potlačou

Zákazková výroba elastických poťahov na koktailové stoly s vlastnou potlačou

Obrusy môžu niesť akýkoľvek dizajn, motív, termosublimačná technológia tlače nám totiž umožňuje precízne vytlačiť aj najmenší detail. Elastické obrusy s potlačou Vás budú u zákazníkov skvele reprezentovať. K dokonalosti potrebujete už len tento typ vysokého kokteilového stolíka .

Strečové poťahy dokážeme potlačiť po celej ploche . Vašu grafiku môžu niesť boky obrusu, lemy vrchnej dosky alebo doska samotná .

Ak chcete ušetriť, odporúčame kúpiť lacný jednofarebný obrus bez potlače a na jeho vrchnú časť navliecť elastickú čiapočku s potlačou podľa Vášho priania.

Elastická čiapočka na koktailový bistro stôl: lacné riešenie pre celý rad situácií.

Horizontálnu časť obrusu , ktorá čelí najväčšiemu opotrebovaniu, už nejde úplne vyčistiť , ale spodné a vertikálne segmenty sú v poriadku? Použite elastickú čiapku . Pokiaľ bude rovnako farebná ako celý obrus, vôbec nespoznáte, že je nasadená .

Elastické čiapky pomôžu aj v prípade, keď po prvotnom návale hostí pri rautových stoloch zostanú vrchné časti obrusov na koktailových stolíkoch špinavé . Stačí navliecť čiapku a je okamžite čisto . Vymeniť celý obrus zaberie 15 sekúnd, čiapku nasadíte iba za 3 sekundy!

Nebaví Vás monotónnosť a radi striedate odtiene? Potom je čiapka ideálnym riešením. Ponúkame niekoľko sto farebných kombinácií obrusov a čiapok , a tak určite nájdete variant, ktorý bude korešpondovať s Vašimi preferenciami alebo firemným štýlom.

TENTino elastická čiapka na bistro stôl vrchný poťah

Ak nepotrebujete potlač celého obrusu, a pritom chcete stôl vyladiť do firemného dizajnu, použite opäť čiapočku. Na zákazku potlačíme vrchnú časť aj jej okraje, ako si budete priať. Kontaktujte nás, prosím, radi vysvetlíme, aké existujú možnosti.

vrchný poťah čiapky na bistro stolík s vlastnou potlačou

Elastické obrusy na bistro stolíky s priemerom 80 cm ponúkame novo aj v prevedeníEXTREME s gramážou tkaniny 300 g/m 2 . Ak žiadate bezkonkurenčnú - ešte dlhšiu životnosť , potom je tento výrobok presne pre Vás. Extrémna gramáž tkaniny nie je vhodná pre situácie, kedy potrebujete presvietiť koktailový stolík s elastickým poťahom ľad lampou . Vysoká gramáž materiálu svetlo utlmí. Pokiaľ si prajete presvietiť bistro stoly s elastickými poťahmi a pozdvihnúť tak ešte viac celkový dizajn Vášho eventu, zvoľte radšej klasiku s nižšou gramážou.

Pomôžeme Vám s výberom obrusov

Dodajte svojim stolom luxusný vzhľad s vysoko kvalitnými obrusmi TENTino . Sú vyrobené z odolných materiálov , aby vydržali pravidelné používanie a dali sa ľahko prať. Pomôžeme Vám vytvoriť dokonalú atmosféru na akomkoľvek stretnutí – od elegantných večerí až po veľké kongresy – vďaka našej ponuke estetických možností.

Chápeme, že správna voľba môže byť náročná. Preto sme tu, aby sme Vám pomohli ! Náš ochotný tím je tu pre Vás k dispozícii , aby Vám zodpovedal všetky otázky týkajúce sa našich produktov a Vy ste sa tak mohli rozhodnúť pre to najlepšie riešenie pre Vaše potreby. Ponúkame množstvo obrusov a poťahov v rôznych štýloch, veľkostiach a farbách. Špecializujeme sa na obrusy pre okrúhle a hranaté stoly . Obrusy a poťahy od nás hojne využívajú reštaurácie, hotely, penzióny, cateringové firmy, eventové agentúry, kongresové a školiace centrá . Mestské a obecné kultúrne a spoločenské domy kupujú nielen naše obrusy , ale aj skladacie stoly rôznych rozmerov so stoličkami pre zabezpečenie potrieb plesov a koncertov . Elastické obrusy na skladacie stoly sú neoddeliteľnou súčasťou firemných stánkov v prípade prezentácie na veľtrhoch a výstavách . Obrus ​​s potlačou je výborným dizajnovým doplnkom v priestoroch firemných recepcií av prijímacích halách. Vaši hostia a zákazníci budú obdivovať detail, ktorý ste vložili do každej časti priestoru alebo Vami organizovanej akcie!

Navrhujeme aj komplexné riešenie na mieru pre stánkarov , ktorí sú orientovaní na predaj rýchleho občerstvenia na festivaloch, food festivaloch, športových a kultúrnych eventoch. Vyžiadajte si návrh profesionálnej zostavy obsahujúcej nožnicové stany a ich príslušenstvo v kombinácii s nábytkom a obrusmi . Riešenie pre Vás ponúkneme jednofarebné , kedy farby stánkov, obrusov na stoly a poťahov na pivné sety budú v rovnakej farbe . Ak ste náročnejší, vieme potlačiť Vašim brandom čokoľvek si budete priať. V takom prípade získate unikátnu neprehliadnuteľnú zostavu, ktorá bude budiť pozornosť a bude Vás skvele reprezentovať.

Nie sú elastické obrusy tým, čo potrebujete? Pripravujeme po Vás reklamný polep dosiek skladacích stolov s vrchnou lamináciou. Čoskoro ponúkneme túto možnosť pri všetkých skladacích cateringových a banketových stoloch. Budete nadšení. Ďakujeme, že ste si vybrali práve nás .

elastické obrusy na bistro stoly napínacie obrusy na skladacie stoly pre catering

Dodatočné parametre

Kategória: Obrusy a poťahy na skladacie stoly
Záruka: 2 roky
materiál: spandex 190 g/m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz