Nožnicový párty stan 3x4,5 m TENTino BIG HEXAGON PVC EXTREME

Kód: 3X4-5PVC_1A_WHITE
€1 113,80 €928,17 bez DPH €1 113,80 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (>10 ks)
Farba opláštenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Množstevná zľava:
3 ks 2% Sk
5 ks 4% Sk
10 ks 6% Sk

 

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

Stan TENTino BIG HEXAGON PVC EXTREME 3x4,5 m nemá na trhu konkurenciu. Nikto iný podobné riešenie neponúka. Vyvinutý bol v roku 2010 prioritne pre potreby našej požičovne so zámerom ušetriť nemalé prostriedky na údržbe opláštenia. Dizajnovo pôsobí robustnejšie, reprezentatívne, je neprehliadnuteľný. Kráľ medzi všetkými stanmi.

Tentino_ikony pás eu

Základ párty stanu je rovnaký ako pri rade TENTino® BIG HEXAGON a TENTino® BIG HEXAGON EXTREME , teda celohliníková konštrukcia o hrúbke 2 mm a priemerom 50 mm s kovovými spojmi, avšak s rozdielom výšky rozloženého stanu. Centrálne teleskopy, ktoré vypínajú strechu, sme predĺžili o 42 cm . Výsledok? Strmejší spád strechy, čo znamená lepšie stekanie dažďovej vody a sklz snehu v zimných mesiacoch . Zmenou kónusu strechy bol, okrem iného, dosiahnutý aj atraktívnejší vzhľad stánku. Pohľadovo stany TENTino ® BIG HEXAGON PVC EXTREME pôsobia v porovnaní so svojimi kolegami SH, BH a BHE - robustnejšie. V čom ďalej sa tento premiový výrobkový rad líši od všetkých našich ostatných stanov? Je to použitý materiál opláštenia. Zvolená bola polyesterová tkanina, avšak obojstranne nánosovaná PVC, alebo pogumovaná plachtovina, autoplachtovina .

Podstatnou výhodou tohto materiálu je, že v porovnaní s polyesterom, použitým na výrobu opláštenia všetkých ostatných výrobkových radov, je ľahšie čistiteľný . Všetky plachtové diely vyčistíte svojpomocne. Nemusíte "do práčovne". Ideálne je použitie špeciálnej chemikálie určenej na čistenie autoplachiet. V dlhšom časovom horizonte, je vyššia obstarávacia cena stanu kompenzovaná výraznými úsporami v nákladoch za čistenie. Z tohto dôvodu je PVC EXTREME obľúbený u subjektov pôsobiacich v oblasti prenájmu party stanov.

tentino nožnicový párty stan 3x3 PVC

Priazeň prenajímateľov získal aj vďaka svojim masívnym pozinkovaným pätkám s tromi veľkými otvormi pre masívne ro xorové kotviace klince. Tým poskytuje najlepšiu možnosť pre kotvenie na trhu. Žiadne kotviace laná v okolí party stanu nie sú potrebné. Náš stan prakticky pribetónujete k povrchu v rámke svojho pôdorysu bez toho, aby Vás čokoľvek obmedzovalo v okolitom priestore. Extrémna možnosť ukotvenia spoločne s absenciou plastových konštrukčných spojovacích dielov zaručuje, že párty stan TENTino ® BIG HEXAGON PVC EXTREME spoľahlivo slúžia aj v takých poveternostných podmienkach, kde už konkurenčné stany kolabujú as nimi aj Vaše investované prostriedky.

VÝHODNÁ SADA TENTino ® BIG HEXAGON PVC EXTREME 3x4,5 m obsahuje:

50px LOGO TENTINO PNG 1 ks konštrukcii BHE PVC celohliníková, spoje z hliníkových zliatkov, bez plastových spojov

50px LOGO TENTINO PNG 1 ks strechu – strešná PVC plachta so špeciálnymi výstuhami / zdvojený materiál , 520 g/m 2 s UV ochranou

50px LOGO TENTINO PNG 4 ks bočné PVC plachtu – 3 ks plná bez dverí a okien, 1 ks s dverami 520 g/m 2 s UV ochranou

50px LOGO TENTINO PNG 1 ks transportný vak na opláštenie

50px LOGO TENTINO PNG 4 ks mohutný roxorový pozinkovaný klinec 32 cm do mäkkého povrchu pre extrémne kotvenie

 

PRÍSLUŠENSTVO ZA PRÍPLATOK:

50px LOGO TENTINO PNG TRANSPORTNÝ VAK NA KONŠTRUKCIU 3x4,5

50px LOGO TENTINO PNG ŽELEZNÁ ZÁŤAŽ 15 kg

50px LOGO TENTINO PNG ŽELEZNÁ ZÁŤAŽ 16 kg (sada 2 ks po 8 kg)

50px LOGO TENTINO PNG KÚRENIE A OSVETLENIE

50px LOGO TENTINO PNG PREDNÝ POLOBOK K STANU

50px LOGO TENTINO PNG OKAP NA PREPOJENIE VIAC STANOV

Ak si prajete nahradiť pieskové záťažové vaky záťažami oceľovými - 15 kg (1 ks) alebo 8 kg (2 ks v balení), nakúpte tento produkt v kategórii PRÍSLUŠENSTVO . Objednajte 4 kusy oceľových záťaží a do poľa "poznámky" nám uveďte heslo "nahradiť pieskové záťaže oceľovými". Dostanete od nás 1% zľavu na celú objednávku , ktorú do fakturácie zavedú naši administratívni pracovníci manuálne. Upravená faktúra s už zahrnutou zľavou Vám bude zaslaná spoločne s dokumentmi k party stanu na Váš uvedený kontaktný e-mail.

Profesionálne nožnicové párty stany TENTino ® BIG HEXAGON PVC EXTREME 3x4,5 m sú k dostaniu ako kompletné sady - štandardne LEN V BIELEJ FARBE .

PVC opláštenie môže byť polepené reklamnou grafikou . Dôležitá správa pre prenajímateľov stanov! Jednofarebné biele stany používame pre potreby našej požičovne. Pri 150 kusovej flotile na prenájom ušetríme ročne minimálne 200.000,-- Kč za čistenie plachiet, pretože ich nemusíme voziť do práčovne tak, ako v prípade polyesterových sád opláštenia. Všetko vyčistia naši zamestnanci svojpomocne s použitím špeciálnych chemikálií a mechanizácie.

Zamýšľate použiť nožnicový stan na dlhodobejšiu inštaláciu, potom stany rady TENTino ® BIG HEXAGON PVC EXTREME sú tou najvhodnejšou voľbou. Oceníte ich aj v zimných mesiacoch, kedy hrozí snehové zaťaženie strechy. Priľnavosť PVC/sneh je oveľa menšia ako polyester/sneh. Sneh Vám zo striech týchto stanov bude lepšie schádzať aj vďaka strmšiemu sklonu strechy . Teplotný rozsah použitia stanu je vďaka PVC –25/+70 ºC. Nevystavujte oplášteniu stanu silnejším mrazom ani vyšším teplotám. Predĺžite tak jeho životnosť.

Opláštenie je plne hydrofóbne, nie je potrebné zatierať alebo podlepovať švy ako pri ostatných výrobkových radoch. Tu žiadne švy nie sú, pretože je plachta zvarená teplovzdušnou technológiou. Opláštenie má základnú fungicídnu úpravu, zníženú horľavosť B1 a výbornú stálofarebnosť. PVC je vysokopevnostný min. 1500N/5 cm.

Ilustračný obrázok: Celohliníkový stan Ilustračný obrázok: Celohliníkový stan Ilustračný obrázok: Celohliníkový stan

Celokovové konštrukcie použité pre výrobkový rad BH PVC EXTREME so strmším sklonom strechy je možné tiež zvoliť pri Vašich celopotlačených stanovách vyrobených na zákazku. Výhodou tu je, že stan pôsobí mohutnejšie a Vaša reklamná grafika na strešných vertikálnych klinoch bude viac viditeľná.

Ak máte špeciálne priania, môžete vyberať materiály PVC zo vzorkovníkov belgického výrobcu Sio-line , rakúskeho Sattler u alebo nemeckého Mehler . Pre tých najväčších fajnšmekrov dokážeme zaistiť aj exkluzívne materiály z dielní talianskeho výrobcu Serge Ferrari . Objednať si môžete aj vysokofrekvenčnú technológiu zvárania plachiet. Vieme vyrobiť aj celopotlačenú sadu opláštenia s PVC. Všetky Vaše, tu popisované, špeciálne priania - sú predmetom individuálnej kalkulácie. Volajte +420 777 25 95 25 alebo e-mailujte na obchod@tentino.cz

Výhodné stanové sady sú vyrobené, skladom na okamžitú expedíciu. Dostupnosť jednotlivých farieb opláštenia zistíte po rozkliknutí políčka "farba opláštenia" vpravo nad cenou. Hotové sady obsahujú kompletné opláštenie, teda strechu a vždy 4 bočnice. Tri bočnice sú plné a štvrtá má dvere. Neobsahujú bočnice s oknami, pretože okná sú u menej starostlivých zákazníkov potencionálnym zdrojom plesní. Vysušenie okennej sľudy žiada starostlivosť. Pokiaľ si prajete doplniť niektoré z bočníc oknami, radi Vám počas 14 dní vyhovieme. Potrebujete stan rýchlo? Nezdržujte sa dorobením okien. Okná sa dajú dorobiť dodatočne kedykoľvek až nebudete stan potrebovať.

      Ak máte záujem o celopotlačený stan s vlastným dizajnom, môžete si ho jednoducho sami nakonfigurovať v našom e-shope tu - NÔŽKOVÝ STAN 3x4,5 S POTLAČOM alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu obchod@tentino.cz či telefonicky +420 777 259 525.

tentino celopotlač náhľad a realizácia zoeller

Chráňte svoje konštrukcie !!!

Na elimináciu škôd na stane spôsobených pri transporte, skladovaní a manipuláciách slúžia naše transportné ochranné vaky . Ochráni stan pred odery a ušpinením. V prípade, že vložíte do vakov stan mokrý, nezabudnite ho okamžite po príchode na sídlo z vakov vybrať a riadne vysušiť ako stan, tak aj vaky. Dlhodobejšie skladovanie musí mať podobu "suchý stan + suchý vak". Môžete vyberať z dvoch typov vakov:

1. Transportný vak na konštrukciu bez koliesok

2. Transportný vak s kolieskami

Naše profesionálne vaky s hliníkovou základňou a veľkými kolieskami s priemerom 15 cm prejdú po všetkých terénoch s Vašou minimálnou námahou. Garantujeme perfektnú funkčnosť a spoľahlivosť, pretože tieto kolieska nie sú na vaku pripevnené len tak „na oko“ tak ako u konkurencie. Vyhnite sa vakom s pidi kolieskami na chabých osičkách. Také "pokusy o vak na kolieskach" za minimálnu cenu - nič nevydrží. Transportný ochranný vak s kolieskami je dimenzovaný iba pre konštrukciu. Nie je možné ho použiť, pokiaľ strechu z konštrukcie nezložíte. Naopak do obyčajného praktického vaku bez koliesok dáte konštrukciu aj so strechou. Ak je Vašim prianím predĺžiť životnosť strechy na trojnásobnú dobu, strechu vždy z konštrukcie zložte a zložte ju do vaku určeného na opláštenie. Transportný ochranný vak na opláštenie nie je potrebné kupovať. Poskytujeme ho ku každému party stanu ZADARMO. Vaky s kolieskami sú vyvinuté iba na vyššie odolné výrobkové rady. Nie sú k dispozícii pre stany radu TENTino ® SMALL HEXAGON.

tentino vak na konštrukciu na kolieskach, rozmer kolieska 15cm

Nie je Vami požadovaná farba opláštenia práve skladom? Máme riešenie! Zapožičiame Vám ZADARMO náš biely nožnicový partystan z našej požičovne do doby naskladnenia Vami požadovanej farby opláštenia. Pre tieto prípady volajte +420 777 25 95 25 . Dáme Vám informáciu o dátume naskladnenia.

!POROVNAJTE SI FUNDOVANE NAŠE VÝROBKOVÉ RADY!

SÉRIA

PARAMETRE

SMALL HEXAGÓN "SH" BIG HEXAGÓN "BH" BH EXTREME "BHE"

BHE PVC "PVC"

OCTAGON "OCTA"
KONŠTRUKCIA* 6-hran, ø 45 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran, ø 57 mm 8-hran, ø 52 mm
SILA HLINÍKA 1,5 mm 2 mm 2 mm 2 mm 1,3 mm
TYP SPOJOV kaučuk. spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje
ZAŤAŽENIE KONŠTRUKCIE 100-150 kg (podľa rozmeru) 200-600 kg (podľa rozmeru) 200-600 kg (podľa rozmeru) 200-600 kg (podľa rozmeru) 150-300 kg (podľa rozmeru)
GRAMÁŽ OPLÁŠTENIA 300 g/m 2 300 g/m 2 450 g/m 2 520 g/m 2 300 g/m 2
MATERIÁL OPLÁŠTENIA PE-polyester PE-polyester PE-polyester PVC PE-polyester
UV STABILIZÁCIA ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
ZNÍŽENÁ HORĽAVOSŤ ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
HYDROFÓBNE ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
SUCHÉ ZIPY 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia
PREŠITIE SUCHÝCH ZIPOV 2 línie 2 línie 4 línia 2 línie 2 línie
ZIPY-ZDRHOVADLÁ špirála 8mm špirála 8mm špirála 8mm miesto zipsov suché zipsy špirála 8mm
± 1% odlišnosť / Ostatné parametre a váhy našich párty stanov nájdete na stránke ROZMERY, HMOTNOSTI, PARAMETRE

   

Vždy MUSÍTE kotviť. Nikdy nenechávajte stan neukotvený . Máte pochybnosti o extrémnej odolnosti našich nožnicových párty stanov? Využite služby našej komerčnej požičovne. Požičajte si náš stan a vyskúšajte si ho pred nákupom. Stačí zavolať +420 777 25 95 25.

rad big hexagon- vyssi strecha

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnicový párty stan 3x4,5 m
Záruka: 10 rokov na konštrukciu, 2 roky na opláštenie
Rozmer stanu: 3x4,5 m
Výrobkový rad: BIG HEXAGON EXTREME PVC
? Výrobca: TENTino s.r.o.
? Materiál konštrukcie: hliník - (nohy + stropné profily) + oceľ (pätky nôh)
? Technológia povrchovej úpravy hliníka: anodická oxidácia - tzv. eloxácia, norma: ČSN EN ISO 7599
? Technológia povrchovej úpravy ocele: žiarové zinkovanie, norma: ČSN EN ISO 1461
? Počet kotviacich otvorov v pätke/priemer: 3 ks, priemer 14 mm
? Metóda tvarovania hliníkových profilov: prietlačné lisovanie za tepla
? Hliníkový profil vrchnej nohy: šestihran, průměr 5,7 cm, norma AW 6060 T66
? Sila steny profilu vrchnej nohy: 2 mm
? Hliníkový profil spodnej nohy: šestihran, průměr 5,0 cm, norma AW 6060 T66
? Sila steny profilu spodnej nohy: 2 mm
? Hliníkový stropný profil: 3,5x1,8 cm, norma AW 6060 T66
? Sila steny stropných profilov: 2 mm
? Konštrukčné spoje: kovové, slitina hliníku
? Materiál opláštenia: syntetická tkanina - polyester 300 g/m2 s PVC záterom a UV stabilizáciou
Úroveň stálofarebnosti opláštenia:
? Predĺžená záruka: 10 rokov na konštrukciu, 2 roky na opláštenie
? Priechodná výška: 180 - 205 cm
? Maximálna celková výška stanu: 350 cm
? Váha celkom:
? Váha konštrukcie:
? Váha kompletnej sady opláštenia:
Váha strešnej plachty:
Váha bočnej plachty bez/s dverami:
Váha kotviacej sady: 0,9 kg
Váha púzdra pre kotviacu sadu: 0,12 kg
Váha vaku na opláštenie: 0,4 kg
? Rozmer zloženej konštrukcie:
? Rozmer zbaleného opláštenia:
? 100% vodeodolnosť: áno
? Znížená horľavosť: áno
Počet kotviacich klincov s sade: 4 ks
? Parametre kotviacich klincov: 36 cm dĺžka x 1,2-1,3 cm priemer
Maximálna miera ukotvenia: 12 x kotviaci klinec s dĺžkou 60 cm
Maximálna miera vyviazania stanu: 4 x cez vyväzovacie pútko v rohoch strechy
Minimálne zaťaženie pätiek stanu: 15 kg na nohu
Odporúčané zaťaženie pätky stanu: min. 32 kg/noha
Kompletné parametre ocele: norma: ČSN EN 10131, akosť DC01, oceľový plech sila steny 3,00
Kompletné parametre hliníka: norma: EN AW-6060, STN 424401, AlMgSi, stav materiálu: T66, tvrdosť: 73 - 75 HBW, Ťažnosť: A% min = 8, Medza klzu min. Rp (Mpa) = 160, Pevnosť v ťahu Rm (Mpa) = 215

Jak postavit nůžkový párty stan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz