Kotviaci roxorový klinec pre párty stany

Kód: HR360X12
€6,26 €5,22 bez DPH €6,26 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Množstevná zľava:
3 ks 2% Sk
5 ks 4% Sk
10 ks 6% Sk

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

 • Nákupom nového, či predvádzacieho stanu dostanete od nás tieto kotviace klince ku každej nohe stanu ZADARMO.
 • poskytuje najlepšiu možnosť ukotvenia altánkov cez pätku nohy
 • rozmer klinca 360x12 mm
 • materiál: trinecká vystužená rebierková oceľ akosti B500B
 • povrchová úprava: žiarovo zinkované
 • ľahko sa zatlčie do povrchu, pre vytiahnutie cez širokú hlavu je nutné použiť akékoľvek páčidlo
 • pokrivený klinec jednoducho vyrovnáte bez straty jej pevnosti
 • už 20 rokov testované v našej požičovni
 • rokmi preverený spoľahlivý výrobok s dlhou životnosťou
 • lacný, napriek tomu kvalitne spracovaný výrobok
 • maximálna funkčnosť
 • určené ku kotveniu stanov cez pätku nohy
 • odporúčaný minimálny priemer otvorov na kotvenie je 14 mm
 • vyčistíte pomocou oceľovej kefy,
 • uložíte do špeciálneho vaku/púzdra na klince

Hľadáte spoľahlivý spôsob ukotvenia nožnicového stanu?

Zabudnite na tenké, hladké a krátke klince s minimálnou priľnavosťou. Skúsení outdooroví, eventoví špecialisti prechádzajú na stanové klince TENTino, pretože vedia, na čom záleží, pokiaľ ide o bezpečnosť.

Funkčný klinec pre extrémne kotvenie párty stanov

Nenechávajte svoj párty stan neukotvený pred nečakaným nárazom vetra. Tento zdanlivo malý výrobok s často podceňovaným významom, zaisťuje najkvalitnejšie a funkčné ukotvenie ponúkané na trhu, a to cez pätku nohy na akomkoľvek povrchu, ktorý to umožňuje. Vieme, aká dôležitá je maximálna spoľahlivosť pre zaistenie bezpečnosti Vašich párty stanov – ich odolnosti voči bočným tlakom.  Náš klinec na zaistenie ukotvenia stanov je dlhý a široký. Bezkonkurenčné parametre klinca a jeho rebrovanie garantujú vynikajúcu priľnavosť k povrchu. Tromfom je trinecká betonárska výstužená oceľ akosti B500B, ktorá je použitá na výrobu kotviacich klincov pre stany . Vyrobené klince sú žiarovo zinkované, aby netrpeli koróziou. Roxorové klince sú pripravené poskytnúť Vám istotu v reálnych podmienkach používania altánov značky TENTino a ich maximálnu stabilitu.

Naše mohutné roxorové klince prispejú k odolnosti Vašich stanov voči bočným tlakom.

Pokiaľ ide o bezpečnosť, neriskujte uistite sa, že je Váš skladací stan vždy riadne ukotvený pomocou výrobku, ktorému dôverujú tisíce ľudíZbavte sa tenkých krátkych a hladkých klinčekov od konkurencie, ktorá nekladie taký dôraz na kvalitu materiálov, funkčnosť a spracovanie tak, ako my. Spoľahnite sa na nás a získajte to najlepšie riešenie od niekoho, kto skutočne rozumie tomu, čo pri týchto príležitostiach potrebujete.

Nevyrábame klince k nožnicovým stanom s prívlastkom „fušerina“ . Nedávame brakom s nulovou funkčnosťou honosné „industriálne“ názvy. Nezastierame Váš zdravý úsudok v podobe darčekov, ktoré sú úplne k ničomu tak, ako to uvidíte pri troche pozornosti inde. Tu ste v TENTine, na tej najlepšej adrese. Na adrese, kde má všetko svoj zmysel. Vývoj a celá výroba boli prioritne určené pre potreby našej požičovne. Z tohto dôvodu bol kladený maximálny dôraz na funkčnosť a spoľahlivosť . Využite naše cenné skúsenosti. Už viac ako 20 rokov používame kotviace roxorové klince na ukotvenie našich stánkov na prenájom aj my. Získajte aj Vy pre svoje stany naše mohutné roxorové kotviace klince. Budete so svojím stanom v bezpečí.

Niekoľko rád ako kotviť nožnicové stany TENTino

Obstarávate si u nás nový alebo predvádzací párty stan? Nedopustíme, aby ste boli nepripravení v reálnych podmienkach použitia. Získavate od nás automaticky ZADARMO naše mohutné kotviace klince v takom množstve, aby ste mohli každú nohu stanu jedným klincom ukotviť. Ponúkame tiež možnosť dokúpenia záťažových vakov. Stačí ich len naplniť štrkom alebo pieskom a priložiť na pätu nohy a suchým zipsom ich zaistiť. Vždy majte na pamäti, že žiadna záťaž nemusí byť dostatočná. Klinec do zeme je vždy tým najlepším riešením . Snažte sa nájsť pre umiestnenie Vášho altánku také miesto, kde môžete kotviť do zeme.  Zastavia Vás tvrdé povrchy ako je dlažba, asfalt, betón a nemôžete kotviť? Rozhliadnite sa do okolia stanu. Niekedy sa tam nachádzajú menšie plochy pôdy, kam ešte môžete zatĺcť kotviaci klinec. Aj dve, tri zadné nohy párty stanu ukotvené k zemi cez svoje pätky prispejú obrovskou mierou k odolnosti stánku voči bočným tlakom. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kotvenie stanov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 25.10.2023
+ praktické

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz