Podlaha do stanu 12x20 m

Kód: PODLAHA_12X20_BAZ PODLAHA_12X20_NOV Zvoľte variant
€16 621,33 €23 744,74 od €16 621,33 €13 851,11 bez DPH €19 787,28 bez DPH od €13 851,11 bez DPH €16 621,33 / 1 ks €23 744,74 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (1 ks) Vypredané Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
28.5.2024 - Zvoľte variant

Profesionálna modulárna lakovaná podlaha na priehradovom oceľovom rošte k party stanu 12x20 m, bezkonkurenčný luxusný dizajn a funkčnosť. Široký výber odtieňov, zákazková výroba. "Made in Slovak".

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

České drevo, trinecká oceľ a poctivá práca českých ľudí pod Orlickými horami.

Nákupom od nás dáte prácu slovenským ľuďom. vlajka česká republika

• už 20 rokov testované v našej požičovni, lety preverený spoľahlivý výrobok s dlhou životnosťou

• modulárny systém nastaviteľný do dĺžky aj šírky

• možnosť použitia v interiéri aj exteriéri

• reprezentatívny vzhľad, počet vrstiev lakovania aj fungicídna úprava podľa priania zákazníka

• možnosť nivelácie priehradového roštu, je možné použiť aj vo svahu

• ľahké čistenie aj repas tenkovrstvové lazúry

• perfektne skladné pre transport

• rýchla inštalácia, nutnosť disponovať materiálom na niveláciu

• priehradový rošt vyrobený z oceľového jaklu – dutý uzavretý profil 50x50 mm, hrúbka steny 2 mm, norma: STN EN 10219, trieda ocele: S235JRH (1.0039) podľa EN 10219-1, možné žiarové zinkovanie roštu

• drevené dosky vyrobené zo smrekových paluboviek 24x146 mm profil ''O'' AB, krycia šírka dosky 55 cm, dĺžka 491 cm, spodné svlaky vŕtané zo spodu galvanicky zinkovanými skrutkami rapitec

profi drevená lakovaná podlaha do stanov

Technologicky sa jedná o profesionálny modulárny systém . Prepojenie jednotlivých komponentov mohutného oceľového roštu je realizované pomocou čapov. Plynulý prechod z jedného dielu do druhého zaisťujú špeciálne hliníkové šíny , ktoré sú so spodným roštom prepojené. Do šín sa vsadzujú hotové palubové dosky a stan sa kotví cez svoje pätky do šín pomocou masívnych skrutiek . Party stan tvorí v kombinácii s podlahou jeden kompaktný, naozaj ťažký celok, ktorý odolá aj veľmi silnému vetru. Vrchné drevené dosky sa vyrábajú z kvalitných smrekových palubiek najvyššej kvality „AB“ a všetko je lakované na prianie zákazníka . Naše kvalitné reprezentatívne podlahy už nie je potrebné zakrývať koberce, čo pre našu klientelu predstavuje úsporu rádovo v desiatkach tisíc korún. Žiadny koberec nebude nikdy rovnako krásny ako vykreslené roky dreva. Toto pravidlo platí, pokiaľ je podlaha pekná, udržiavaná. Nevzhľadné podlahy je naopak vhodné pokryť kobercom. Tu napravo vidíte našu podlahu a naľavo podlahu konkurencie. Naše dosky sú vyrobené z paluboviek, zatiaľ čo dosky konkurencie z lacnejšieho stavebného dreva. Pokiaľ žiadate prvotriedny dizajn podláh, je nutné použiť práve palubovky. Dosky zo stavebného dreva nikdy nezaistia najvyššiu možnú úroveň vzhľadu. Nešetrite na materiáloch. Výsledný design Vás veľmi milo prekvapí. Na inšpiráciu Vám poskytneme celý rad fotografií.

nekvalitná podlaha konkurencie do párty stanovtop profi lakovaná podlaha do stanov TENTino

Drevené lakované podlahy na oceľovom priehradovom rošte zvyšujú celkovú úroveň vnútorného priestoru mobilného zastrešenia. V párty stanu s podlahou sa Vám nikdy nebude prášiť. Dámy v podpätkoch sa neboria do rozmäknutého povrchu. Masívny oceľový rošt vyrovná aj značné terénne nerovnosti a garantuje maximálnu rovinu a tuhosť. Podlaha Vám môže zároveň poslúžiť ako reprezentatívny tanečný parket . Žiadny ďalší špeciálny povrch pre tanec nepotrebujete. Stan stojí vždy na podlahe 13 cm nad absolútne rovným povrchom zeme. Nejedná sa teda o podlahu vloženú tak ako pri lacných systémoch.

Naša podlaha Vás zachráni v daždi

S podlahou na oceľovom rošte Vás neprekvapia ani veľmi silné dažďové zrážky, ktoré môžu spôsobiť v stane potopu . Voda totiž pri nevhodnom sklone povrchu môže natiecť dovnútra spodkom, čo si mnoho zákazníkov neuvedomuje. Počas nášho dvadsaťročného pôsobenia v oblasti prenájmov sme zažili desiatky akcií, kedy bol stan bez podlahy nepoužiteľný . Pýtate sa prečo? Zákazník šetril na podlahe . Prišla intenzívna letná búrka, stanom tiekla riečka a vytvorili sa kaluže. Ak risknete stan bez podlahy, je potrebné vždy presne vedieť, ako sa chová dažďová voda v danej lokalite. My však odporúčame problémom predchádzať a neriskovať párty stan bez podlahy.

Oceľový priehradový rošt môže byť zinkovaný . Zinkovanie vyrobených profilov citeľne zdvíha finálnu cenu podlahy. Ďalším významný vplyv na cenu má druh použitej lazúry a počet vrstiev lakovania . Niekto požaduje aj protiplesňovú (fungicídnu) úpravu. Na základe vlastných skúseností odporúčame použiť na lakovanie tenkovrstvové lazúry, ktoré sa dajú v prípade nutnosti repase laku ľahšie odstrániť . Vzhľadom na nestabilitu cien vstupných materiálov poskytujeme cenové ponuky výhradne podľa aktuálnych cien, a to na vyžiadanie. Platnosť ponúk je iba 10 dní. Dôvodom je, že naši dodatelia paluboviek, hliníkových a oceľových profilov neposkytujú dlhšie cenové garancie. Pre cenové ponuky píšte na e-mail hasek@tentino.cz alebo volajte +420 777 25 95 25.

lakovaná podlaha do stanuprofi podlaha na oceľovom rošte TENTino

Ak je Vaším prianím zaobstaranie profesionálneho podlahového systému na priehradovom oceľovom rošte, mali by ste mať kompletné informácie, v čom sa odlišuje naše riešenie od ostatných. Tu sú:

• jednotlivé palubovky je potrebné spojiť. K tomu slúži systém pierko/drážka a predovšetkým spodné zvlaky, do ktorých sú palubovky prevŕtané pomocou kvalitných samorezných skrutiek rapitec. Používame optimálnu dĺžku skrutiek a vŕtame zo spodu dosky tak, aby vrchná časť nebola ničím narušená . Konkurenti si tento úkon zjednodušujú tak, že namiesto skrutkovania použijú pneumatické klincovačky a strieľajú klince do podlahy z vrchnej strany dosky. Týmto postupom je narušený vzhľad a finálny design nie je prvotriedny. Žiadny klinec navyše nikdy nespoja dva celky tak pevne ako skrutkovaný vrut. Tento fakt oceníte až časom . Po dlhších rokoch používania podlahy sa podlahové dosky vyrobené pomocou klincov rozpadnú. Skrutky predlžujú životnosť. Verte, že sme si tiež snažili v počiatkoch našej existencie prácu uľahčiť. Dvadsať rokov cenných skúseností z praxe povedalo raz a navždy klincom NIE!

• odstraňujeme perko z krajných paluboviek preto, aby k sebe jednotlivé dosky čo najviac prilínali . V podlahe tak nebudú medzierky. Ostré krajné hrany sú zaoblené brúskou , aby sa pri doskách použitých na krajoch stanu ako "nástupná hrana" neštípali

• vyvinuli sme špeciálnu oceľovú vidlicu so 4 tŕňmi, ktorá nám prepája vrchnú hliníkovú šínu so spodným oceľovým roštom . Týmto spôsobom garantujeme, že je podlaha so stanom prepojená fakticky, nie zdanlivo. Stan Vám z našej podlahy nikdy neuletí . Pre Vašu predstavu: váha stanu 10x20 ms podlahou od nás je 4.050 kg . S takou váhou len tak niečo nepohne. Pokiaľ použijete stan s našou podlahou, nemusíte ho akokoľvek kotviť alebo zaťažovať. Túto výhodu oceníte v miestach, kde sa nedá kotviť, v situáciách, kde nie je priestor alebo podmienky na umiestnenie funkčných ťažkých záťaží

tentino podlaha montáž

Ponúkame najvyššiu úroveň podláh v Českej republike. Investujte do kvality a prvotriedneho designu. Za tento luxus si môžete účtovať adekvátne nájomné. Vysoká návratnosť. Poskytujeme desaťročnú záruku na pozinkované podlahové oceľové rošty. Typizované iba pre stany od nás. Nedá sa napasovať pre párty stany cudzej výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Podlaha do stanu šírka 12m
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz