Profi pivný záhradný set 200x80 cm - STÔL + 2x LAVICA

Kód: PIVNI_200X80
€291,06 €242,55 bez DPH €291,06 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
31.5.2024

Kvalitný pivný set českej výroby 200x80 cm pre extrémnu záťaž. Trinecká oceľ a beskydské drevo s Vami budú 20 rokov pri všetkých príležitostiach s priateľmi. Optimálna pre požičovne, obce a hasičov, výnimočná odolnosť. Investujte do slovenskej kvality, dáte prácu slovenským ľuďom.

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

Beskydské, javornícke a karpatské česko – slovenské drevo, trinecká oceľ a poctivá práca českých ľudí pod Hostýnom.

Nákupom od nás dáte prácu slovenským ľuďom. vlajka česká republika

Rady, odporúčania, naše vlastné skúsenosti

Prečo nakúpiť rozkladacie pivné sety TENTino®?

Prajete si usadiť čo najväčší počet osôb na čo najmenší priestor? Rýchlo nainštalovať, ešte rýchlejšie zložiť? Nepotrebovať žiadny veľký extra priestor na uloženie na zimný spánok? Potom je tento výrobok presne pre vás. Neexistuje žiadny iný priestorovo úspornejší záhradný nábytok ako pivný set.

Porovnávate naše beer sety českej výroby s čímkoľvek podobným, čo je dostupné v sieťach hobby marketov pôsobiacich na našom trhu? Vedzte, že úroveň prevedenia vďaka mohutnosti použitých materiálov je NEPOROVNATEĽNÁ . Všetko by malo byť viditeľné z celkového dizajnu. Príďte sa osobne presvedčiť na náš sklad o tom, že sa Vám oplatí investovať do tejto zostavy od nás o pár stoviek viac. Máme tu vystavený lacný chatrný set z jedného českého hobby marketu priamo vedľa nášho pivného setu . Rozdiely sú vidieť na prvý pohľad . Poprosíme našich 4 skladníkov, aby sa všetci usadili na jednu lavičku. Na vlastné oči uvidíte, aký výrobok sa pod ich váhou prehýba a ktorý z nich drží. Veríme, že Vás táto živá demonštrácia zaťaženia v reálnych podmienkach použitia presvedčí.

Rozhodujúcim faktorom odolnosti stola a lavice je sila drevenej dosky a počet vrstiev lakovania, parametre železných podnoží a kvalita "zámočku" nohy . Akékoľvek slabé miesto je pri plnom zaťažení okamžite vytrestané často aj nenávratnou deformáciou. Práve z tohto dôvodu neponúkame bier sety v lacnejších variantoch označené u konkurencie ako "základný", "basic", "hobby", za ktorými je ukrytý šrot, fušerina a nekvalita. Naše sety majú doložiteľnú certifikáciu od českej autority PEFC .

Doložíme Vám pôvod dreva. PEFC je celosvetovo najrozšírenejší systém certifikácie lesov . Štandardy hospodárenia v lesoch podľa systému PEFC sa snažia zmeniť spôsob, akým sú lesy spravované na lokálnej i globálnej úrovni. Prostredníctvom podpory trvalo udržateľného hospodárenia v lesoch zabezpečujeme v celom dodávateľskom reťazci lesných produktov, že drevo a produkty lesa sú produkované za dodržiavania najvyšších ekologických, sociálnych a etických štandardov . Vďaka značke PEFC dokážu zákazníci a spotrebitelia identifikovať výrobky z lesov obhospodarovaných trvalo udržateľným spôsobom.

Ako az čoho sú naše beer sety vyrobené?

Drevená časť záhradnej súpravy je vyrobená z kvalitnej smrekovej škárovky a je štandardne 3x lakovaná bezfarebným lakom . Silná smreková alebo jedlová škárovka slúžiaca ako povrchová doska stola aj lavice má fungicídnu úpravu proti plesniam. Veľmi ľahko sa čistí. Tri vrstvy lakovania sú navyše vytvrdené v UV tuneli . V tuneli lak získa maximálnu tvrdosť a poskytuje drevenému povrchu prívlastok "hydrofóbny - vodeodolný". Pivnú zostavu preto môžete použiť ako v interiéri, tak vonku a vôbec nevadí, keď Vám zmokne. Ak nie sú porušené vrchné vrstvy lakovania odreninami a hlbokými ryhami, dažďová voda sa do dreva nedostane.

Kovová časť podnožia je vyrobená z mohutnej trineckej pásoviny. Nechávame ju lakovať tmavo zelenou farbou RAL 6005. Žiadny tenký lisovaný plech, ktorý je použitý pri lacných setoch, sem nepatrí. Lavica musí uniesť až 450 kg. Zámok podnožia je z hrubostennej pozinkovanej ocele. Všetky oceľové diely idú po procese zvárania do pieskovacej linky. Tá odstráni z kovu trosku a hrdzu. Až potom sú diely odmastené v kúpeli s kyslým pH. Elementárna príprava podnožia pred lakovaním zaistí, že aplikované vrstvy laku perfektne prilínajú. Lak drží a nelúpe sa. Totožný postup prípravy je použitý pred zinkovaním kaštieľov.

Dĺžka záhradnej zostavy je 200 cm. Šírka stola je 80 cm . Poslúži ako záhradný nábytok na letnú sezónu. Výhodou je veľká kapacita, pretože k záhradnej sade s dĺžkou 220 cm pohodlne usadíte 10 a niekedy až 12 osôb. Nenechajte sa zmiasť zažitým prívlastkom "pivné". Skladací set rozhodne neposlúži iba na konzumáciu piva. Úplne pohodlne sa u neho môžete aj stravovať. Širšia doska Vám ponúkne viac priestoru pre taniere, poháre, príbory a dochucovadlá a budete mať miesto aj pre menšiu stolovú dekoráciu. Pre tých náročnejších z Vás je pri širších variantoch dostupná aj verzia s opierkou 200x80 cm.

Tentino pivné sety Rodenstock Klatovy

Vieme aj zákazkovú výrobu záhradných pivných setov – iné rozmery, farby lakovania, vypaľovanie loga?

Áno, určite. Ste ochotní si na dodávku počkať ? V prípade väčších objednaných objemov od 20 kusov sme schopní zaistiť zákazkovú výrobu , kedy si u nás môžu zákazníci vybrať farbu podnožia podľa stupnice RAL a taktiež farbu dreva podľa vzorkovníka . Vzorkovník na vyžiadanie dodáme. Ponúkame aj iné rozmery . Štandardné dostupné dĺžky skladom sú 200 a 220 cm a šírky stolov 50 a 70 cm . Ak máte inú potrebu šírky stola, vieme zákazkovo aj šírku 60 a 80 cm . Ste ešte náročnejší a je Vaším prianím vypálenie Vášho loga na vrchnú časť alebo spodnú časť drevenej škárovky? Ceny atypických šírok stolov tak ako zákazkové lakovanie podnožia aj dosiek a vypaľovanie loga sú na vyžiadanie. Vypálenie loga obnáša v prvom kroku spoplatnenú výrobu štočku.

pivný set s vlastným logomprofi pivný set s logom TENTino

Logo na vrchnej časti stolovej a lavicovej dosky Vás prezentuje . Požičovne si naopak nechávajú vypaľovať logá na spodnú časť drevených dosiek kvôli vlastnej identifikácii. Ste starosta obce? Pomáhate si s okolitými obcami vzájomnými výpožičkami? Pivné sety sú najpoužívanejším "mestským mobilným mobiliárom". Poznáte realitu veľkých festivalov, kam dodáva pivné sety viacerých dodávateľov? Jeden doviezol usporiadateľovi našu najvyššiu kvalitu, druhý céčkovú úroveň. Ste to práve Vy, kto si zaobstaral kvalitu pre vlastnú firmu alebo obec. Nechcete mať na sklade brak. Prajete si, aby sa Vám vrátili práve vlastné kusy . Vypálené logo Vás uchráni pred zámenou, o ktorú vôbec nestojíte. Značíte si sety zo spodu farbou? Je to aj riešenie. Farbu je však možné veľmi ľahko vybrúsiť a Váš identifikátor zmizne. Vypálené logo už len tak ľahko neodstránite. Naša napaľovačka Vám ochráni majetok!

Prečo ponúkame len prvotriednu kvalitu a odolnosť a neponúkame skladacie sety vyrobené s tendenciou najnižšej ceny?

Nie je pivný set ako pivný set. Všetok predávaný sortiment nábytku dlhé roky prenajímame prostredníctvom našejpožičovne , kde všetko dostáva poriadne zabrať. Ide teda o vyskúšané a viac ako 20 rokov preverované, testované profesionálne výrobky s vysokou odolnosťou. Vďaka týmto osobným skúsenostiam môžeme garantovať ich výdrž a funkčnosť. Neponúkame nábytok s najnižšou cenou v pochybnej kvalite a pôvode, ale výrobky, ktoré sú vyrábané a dimenzované na najvyššiu odolnosť, spoľahlivosť, životnosť, maximálnu funkčnosť a reprezentatívny vzhľad. Pomer cena/kvalita je u nás na bezkonkurenčnej úrovni. Vyhlásenie o zhode , dokument garantujúci kvalitu, radi poskytneme . Môžete si ho tiež sami jednoducho stiahnuť v súvisiacich súboroch tu v detaile produktu.

Tentino pivné sety VIP

Ako sme na tom s náhradnými dielmi pre pivné sety?

Nákupom pivných setov u nás kupujete českú kvalitu . Nebudete dlho žiadne náhradné diely potrebovať. Občas môže nastať situácia, kedy sa Vám niekam zatúla stôl, lavica alebo dôjde k poškodeniu drevených či kovových častí setu nešetrnou manipuláciou. Poznáme to veľmi dobre zo skúseností z našej požičovne, kde disponujeme flotilou 850 kusov. Akékoľvek náhradné diely sú k dispozícii na opýtanie . Prosím, volajte alebo píšte +420 777 259 525 , e-mail info@tentino.cz . Nenecháme Vás v "štychu". Náhradné diely dodávame iba na pivné sety zakúpené preukázateľne u nás.

Rovnaký kontakt môžete využiť aj pre dopyt prenájmu väčšieho množstva pivných setov na Vašu akciu, pokiaľ si ich neželáte kupovať.

NÁŠ TIP: Na pivné sety ponúkame strečové poťahy v niekoľkých farbách.

Elastické obrusy dajú zostavám úplne iný vzhľad. Všetko pôsobí honosnejšie, moderne, neobvykle, nadštandardne. Ich použitie je vhodné pri všetkých eventoch, kde si prajete byť "iní", všade tam, kde túžite dať svojim zákazníkom niečo navyše. Cateringové firmy a eventové agentúry môžu zvoliť takú farbu poťahov, aby ladila s firemnými farbami Vašich zákazníkov. Verte, že to Vaša klientela ocenia. Ponúkame široký výber farebných odtieňov, ktoré pokryjú celý stoj aj obe lavice. Netreba sa obávať, že nebudú mať sediaci dostatok miesta na nohy. Vykrojenie obrusov je dostatočné, všetko vyskúšané na našej požičovni. Ročné poznatky z prenájmov nám priniesli presný strih pre pohodlie všetkých usadených hostí. Potrebujete elastické obrusy na dlhšie sety? Ponúkame ich v rozmeroch 200x50 a220x50 .

poťah na pivný setpoťah na pivný set poťah na pivný set

Ste usporiadateľ firemných akcií, požičovňa nábytku, prenajímateľ party stanov alebo ste svadobná agentúra? Verte, že tieto poťahy budú pre Vás tým najskvelejším biznisom . Rentabilita investície kalkulovaná pomerom ceny prenájmu elastických poťahov k ich obstarávacej cene bude tou najvyššou, ktorú si dokážete predstaviť. Požičiate 4 - 5 krát a investíciu máte splatenú. Ďalej už len zarábate. Pýtate sa, ako je to možné? Poťahy sú lacné a ich údržba je nenáročná . Vyperiete s prehľadom doma. Netreba ich zverovať priemyselnej práčovni. Netreba sušiť, vyschnú Vám veľmi rýchlo samy. Hodí sa aj v prípadoch, keď už nie sú Vaše drevené dosky vďaka opotrebovaniu v najlepšej kondícii. Elastický poťah na pivný set elegantne ukryje všetko, čo nechcete ukazovať. A to najlepšie na záver. Nič nežehlíte . Pokrčený poťah bude na stole aj laviciach v natiahnutom stave vždy perfektne hladký.

Špeciálne oceľové kontajnery pre bier sety na skladovanie a transport

TENTino pivné sety v klietkach

Z vlastnej skúsenosti z oblasti prenájmov môžeme potvrdiť, že k najväčšiemu opotrebovaniu alebo škodám na pivných setoch dochádza práve pri ich transporte k zákazníkom, pri početných nakládkach a vykládkach z dopravného prostriedku. Aby sme tomuto predišli, navrhli a nechali sme si vyrobiť špeciálne oceľové pozinkované kontajnery, ktoré všetky hodnoty ochránia. Sú výborné na manipuláciu, perfektné na transport a úžasné pre potreby skladovania. Môžeme totiž skladovať aj 4 kusy na sebe. 4 kusy po 15 setoch je 60 kusov v jednom "komíne" o rozmere 200*100*580 cm. Výborná priestorová úspora.

Radi vám pomôžeme. Pokiaľ si prajete objednať špeciálne kontajnery, dobre si prosím rozmyslite:

  • pre aký rozmer a typ pivných setov ich treba
  • koľko kusov do jedného kontajnera si prajete uložiť
  • akým dopravným prostriedkom budete sety prepravovať, vnímajte úžitkovú výšku nákladového priestoru a tonáž vozidla
  • kde a ako budete sety skladovať
  • koľko kilogramov zdvihne Vaša mechanizácia

Nie je príliš vhodné ponúkať Vám štandardizované rozmery transportných kontajnerov práve z vyššie uvedených dôvodov . Každý z Vás má zhotovené iné dĺžky a šírky setov, niekto s operadlom, iný bez opierky. Ďalším dôležitým faktorom sú parametre ložného priestoru vášho automobilu tak ako jeho celková tonáž. Pokiaľ Váš nákladiak uvezie veľa a váhu neriešite, odporúčame sa riadiť podľa úžitkovej výšky ložného priestoru. Výšku kontajnerov, alebo počet kusov v jednom kontajneri môžete optimalizovať tak, aby ste využili priestor vo vnútri dopravného prostriedku na maximum. Rovnakým spôsobom je potrebné pristúpiť k priestorovým možnostiam Vašich skladovacích priestorov ak skutočnosti, či máte v dispozícii akúkoľvek mechanizáciu. Vysokozdvižný vozík má tiež svoje parametre, predovšetkým maximálnu výšku zdvihu a koľko kilogramov zdvihne. Výplne čiel kontajnerov môžu byť z karí sietí alebo z preglejky. Jeden zákazník požaduje zinkovanie kontajnerov, inému stačí základné lakovanie. Premenných je príliš veľa u každého z vás. Preto sa vždy jedná o zákazkovú výrobu a individuálnu cenovú kalkuláciu.

Máte záujem o zákazkovú výrobu transportných kontajnerov na pivné sety, potrebujete sa poradiť?

Prosím volajte +420 777 259 525 alebo píšte na e-mailovú adresu info@tentino.sk

Poskytneme Vám cenné rady z našich vlastných skúseností. 20 rokov v oblasti prenájmov nám prinieslo cenné poznatky. Radi Vám ich odovzdáme.

TENTino pivné sety na kamióne

Naša vlastná skúsenosť?

Domnienka, že drevená paleta a dve kurty ochránia dostatočne Vaše pivné sety, je mylná. Každoročne riešime časté škody predovšetkým na drevených doskách lavíc a stolov spôsobené pri vykládkach, nakládkach, transporte alebo pri manipulácii "na pľaci" u zákazníkov. Celková ročná výška škôd a nákladov na náhradné dosky bola vo vyšších desiatkach tisíc. Odvtedy, čo používame kontajnery, nie sú škody žiadne. Ďalšie nemalé úspory sú v nájomnom za sklady a na mzdových nákladoch zamestnancov, pretože s kontajnermi je všetka manipulácia rýchla a pohodlná . Desiatky tisíc korún šetríme aj na prepravných nákladoch. Náš kamión môže ísť úplne plný až po strop. Preto sa investícia do kontajnerov vráti veľmi rýchlo.

Ak máme ísť do úplného detailu, tak tu je. Zaobstarali sme našim zamestnancom špeciálny vysokozdvižný vozík, ktorý si vozíme zavesený za „Drobenú“. Náš kamión zastaví, za 45 sekúnd je vozík dole a pracuje. Ušetrí množstvo fyzicky náročnej práce našim zamestnancom, všetko urýchli a zjednoduší. Nechajte sa inšpirovať, zjednodušte si všetko, čo ide. Pomôžeme Vám, pretože ste naši zákazníci.

TENTino doprava kamión Marek Stratený

Prajete si pivné sety totožného rozmeru v prevedení s operadlom?

Pivný set s operadlom poskytuje oveľa väčšie pohodlie pre usadenie Vašich hostí ako štandardný set bez opierky. Operadlo ocenia predovšetkým staršie generácie pri všetkých príležitostiach, ktoré žiadajú usadenie na niekoľko hodín. Možnosť sa oprieť chrbtom poskytuje telu uvoľnenie a odpočinok . Set s opierkou je záhradná rozkladateľná a stohovateľná súprava skladajúca sa z dvoch lavíc s opierkou a jedného stola. Lavice sú opatrené špeciálnym sklopným operadlom, ktorý umožňuje pohodlnejšie posedenie na laviciach. Pre svoju rozkladateľnosť a veľmi dobrú stohovateľnosť je táto záhradná súprava obľúbená u organizátorov rôznych obecných a mestských slávností, festivalov, dožínok, spoločenských akcií, firemných eventov. Významnú pozíciu majú pivné zostavy u majiteľov reštaurácií, a to predovšetkým pre potreby letných záhradiek . Ak prevádzkuje Vaša reštaurácia letnú záhradku, ktorú denne upratujete, sú pivné sety presne to, čo potrebujete. Inštalujete alebo zožnete ich za jednotky minút a nepotrebujete žiadny veľký priestor na ich uskladnenie.

Veľkej obľube sa teší aj v domácnostiach práve pre svoju jednoduchosť, rýchlu inštaláciu a priestorovú nenáročnosť v prípade skladovania. Táto sada je úplne ideálna pre domáce záhradné párty a rodinné grilovanie alebo pre prípad, keď máte pozvaných viac hostí, než koľko usadíte na permanentne umiestnenej ratanovej zostave. Pivný set s operadlom bude Vaším tromfom v rukáve.

Zvolíte pivný set s opierkou alebo bez nej?

Pri výbere zostavy je potrebné urobiť veľmi dôležité rozhodnutie. Vyberiete si model s opierkou alebo bez nej? Výber pivného setu s operadlom na jednej strane poskytuje hosťom určité pohodlie , pretože sa môžu kedykoľvek oprieť a odpočívať. Na druhú stranu však operadlo , do istej miery, obmedzuje pohyb a opustenie tohto typu lavice pri jej plnom obsadení môže byť trochu ťažké. Z tohto dôvodu zvolí časť zákazníkov pivné sety bez operadla. Absencia opierky umožňuje ľahké sadnutie. Pri posedení na festivale väčšinou nepočítame s pohodlím. Poznáme to všetci. Sme radi, že sedíme. Môžete kedykoľvek vstať od stola a prejsť cez lavicu bez toho, aby ste kohokoľvek rušili. Pre prevádzkovateľov gastro prevádzok navyše pivný set bez operadla znamená oveľa menšie nároky na priestor na skladovanie mimo letnej sezóny a nižšiu hmotnosť, ktorú treba manuálne preniesť. Navyše takýto nábytok zaberá v záhradke menej miesta ako súpravy s opierkou a celková kapacita Vašej záhradky bude väčšia. Uprednostníte pohodlie zákazníkov, alebo ich väčší počet? Nechcete uberať zákazníkom pohodlie ani znižovať počet? Poradíme. Kúpte si radšej dlhšie pivné sety. Namiesto 2 m dĺžky zvoľte pivný set 220x50 cm . Usadíte viac hostí bez toho, aby ste im museli odoberať pohodlie.

Čo ešte by ste mali vedieť na úplný záver?

V prípade, že kupujete pivné sety prioritne pre použitie v skladacích stanoch, je pre Vás výhodnejšie zaobstarať sety v dĺžke 200 cm. Dvojmetrová dĺžka Vám totiž umožní využiť kapacitu veľkých nožnicových stanov 4x8 ma 4x6 m na maximum. 4 metrová šírka altánkov poskytne možnosť postaviť vo vnútri 2 rady setov spojených k sebe kratšou stranou. V prípade párty stanu 4x8 m môžete dovnútra umiestniť až 8 setov 200x50 cm, čo je sedenie až pre 64 osôb. Rozmer stánku 4x6 m pojme o 2 sety menej a jeho kapacita bude na 48 osobách. Pokiaľ nekupujete sety do nožnicových stanov, zvoľte pokojne dĺžku 220 cm.

Každý typ aj rozmer pivného setu - ako šírka, tak dĺžka - majú svoje výhody a nevýhody. Starostlivo všetko zvážte. Našou snahou je upozorniť Vás na úplne všetko, čo treba zvážiť preto, aby bol Váš výber optimálny a Vaša spokojnosť maximálna.

Pozorne vnímajte parametre prevedenia nielen dosky, ale aj prevedenie podnožia, ktoré veľmi ovplyvňujú životnosť setu. Na fotke je zreteľne vidieť rozdiel v prevedení našej podnože z poriadnej oceľovej pásoviny a podnože setu pochybného pôvodu z "lisovaného pliešku".

TENTino Pivné sety profi porovnanielacné pivné setypivné sety hobby vs profi TENTino

Tentino ikony pás pre shoptet

Dodatočné parametre

Kategória: Pivné sety
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 90 kg

zátěžový test pivního setu TENTino

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz