Elektrický ohrievač do párty stanu a slnečníka 2000 W

Kód: TOPENI
€256,16 €213,47 bez DPH €256,16 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024

Najvýkonnejší elektrický ohrievač pre slnečníky a nožnicové stany na slovenskom trhu s garanciou bezpečnosti a regulovateľným výkonom.

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

Najvýkonnejší halogénový elektrický ohrievač pre slnečníky, pergoly , markízy a nožnicové stany na slovenskom trhu s garanciou bezpečnosti a regulovateľným výkonom.napájanie: štandardná zásuvka 220 V - 240 V, 50 Hz, dĺžka kábla 1,8 m

• hmotnosť zariadenia 3,6 kg, stupeň krytia IP 34 dimenzovaný pre externé (vonkajšie) použitie
• jednoduchá a rýchla inštalácia ku konštrukcii stanu alebo slnečníka s profilom nohy 25-60 mm
• úchop na upevnenie obsahuje závit a svorku na dotiahnutie k nosnému predmetu (ohrievač je tak kompatibilný so všetkými stanmi z našej ponuky)
• najvýkonnejší ohrievač do párty stanov na trhu, 3 regulovateľné stupne tepelného výkonu 650 W, 1300 W, 2000 W
• jednoduché zapnutie pomocou tlačidiel (možnosť voľby, aby vykurovalo iba 1 krídlo, 2 krídla, alebo všetky 3 krídla naraz)
• okamžité teplo po stlačení spínača, infračervený halogénový prvok vydáva tepelné žiarenie, nie horúci vzduch
• tichý a čistý chod bez výparov a emisií
• ekonomický chod so žiarovkami s dlhšou životnosťou

Výkonný halogénový elektrický ohrievač pre slnečníky a nožnicové stany

Zatiaľ čo teplo a klimatizáciu riešime maximálne 100 dní v roku, chladné počasie a potreba vykurovania je v našich zemepisných šírkach témou celých dlhých 7 mesiacov a existuje nespočetné množstvo situácií, kedy sa Vám výkonný terasový ohrievač môže hodiť. Potrebujete predávať na jarných a jesenných farmárskych trhoch? Nevydržíte celý mesiac predávať na adventných trhoch v zime? Ste cateringová firma a nožnicové stany používate na outdoorové akcie celý rok? Alebo ste dobrovoľní hasiči a jazdíte spoločne s kolegami na súťaže SDH aj v nepríjemnom chladnom počasí? Sedíte s priateľmi doma na terase pod slnečníkom aj v chladnejších dňoch? Nechcete, aby Vám vykurovacie teleso zmenšovalo vnútorný vyhrievaný priestor? Požadujete ten najvyšší tepelný výkon na trhu a zároveň rozumnú spotrebu energie ? Riešite nariadenia, normy a bezpečnosť pri používaní vykurovacích telies? Vo všetkých týchto prípadoch, náš elektrický halogénový ohrievač predstavuje bezpečné riešenie ihneď dostupného mobilného tepla .

Bezpečnosť terasového ohrievača podľa záväzných noriem platných v EÚ

Mnoho našich konkurentov na bezpečnosť kašle, pre nás je ale na prvom mieste! Preto do párty stanov ponúkame elektrické vykurovanie, a nie plynové . Použitie otvoreného ohňa ku vykurovaniu v uzavretých priestoroch, je totiž požiarno- bezpečnostnými predpismi zakázané. Na rozdiel od konkurenčných ohrievačov sú naše ohrievače navyše vybavené bezpečnostným prvkom, vďaka ktorému dôjde k automatickému vypnutiu v prípade naklonenia alebo pádu. Môžete si tak užiť záhradný večierok bez obáv z mimoriadnej udalosti. Treba ale myslieť na to, že elektrický terasový ohrievač má byť počas používania umiestnený na pevnej zvislej konzole, ktorá je v kontakte s podlahou. Vykurovacia jednotka totiž musí byť počas prevádzky uzemnená. Neponúkame Vám možnosť polohovania jednotlivých vykurovacích telies, pretože to nie je bezpečné. Teplo má smerovať v párty stane smerom k zemi. Zdroj tepla preto musí byť zavesený, a to minimálne 180 cm od zeme a najmenej 30 cm pod strechou. S naším terasovým ohrievačom získavate aj dokument "vyhlásenie o zhode " , ktorý garantuje, že bol výrobok vyrobený v súlade s pokynmi, ktoré sú uvádzané v technických normách platných na území Európskej únie.

 

Dôležitý zoznam pokynov k použitiu elektrického ohrievača:

• pred použitím si prosím dôkladne PREČÍTAJTEpriložené inštrukcie
• NEPRIKRÝVAJTEzariadenie v prípade, že sa používa alebo je ešte teplé/horúce
• NEPREMIESTŇUJTE zariadenie počas jeho používania. Počkajte až bude zariadenie vychladnuté, až potom s ním manipulujte
• počas používania NENECHÁVAJTEzariadenie bez dozoru dospelej osoby
• zariadenie je určené na použitie v IDEÁLNEJ ROVINEa je vybavené zabezpečujúcim čidlom, ktoré zaistí vypnutie v prípade väčšieho náklonu
• počas používania DRŽTE deti a domáce zvieratá v bezpečnej vzdialenosti od ohrievača
• zariadenie umiestňujtevo vzdialenosti minimálne 1 m od vysokohorľavých materiálov .
• NIKDYneumiestňujte ohrievač k zdroju vody, ako napr. rybník, bazén alebo veľké kontajnery (nádoby) s vodou.

• Zariadenie NEPOUŽÍVAJTE v kúpeľniach a v iných, podobných miestnostiach s vysokou koncentráciou vlhkosti vzduchu
zdrojový kabel NEOMOTÁVAJTEokolo zariadenia
• pokiaľ zariadenie práve nepoužívate, ODPOJTEho zo zásuvky

Niekoľko praktických rád na použitie terasových ohrievačov

Ak je ohrievač použitý vo vnútri párty stanu, nikdy nepodceňte jeho adekvátne ukotvenie . Nedúfajte, že nebude fúkať vietor. Pokiaľ staviate stan na mäkkom povrchu, kde sa dá kotviť, použite aspoň 2 ks roxorových klincov ku každej nohe. U altánkov väčších ako 3x6 m kotvite na 3 klince v každej pätke . Stojíte so stanom na tvrdom povrchu, kde nemôžete kotviťZaistite stan pomocou oceľových záťaží . Potrebujete minimálne 40 kg záťaží ku každej nohe . Pri stanoch väčších ako 4x6 m, použite ešte o 10 kg záťaží ku každej päte nohy navyše.

Teraz máte stan dobre ukotvený a zaistený. Premýšľate, ako minimalizovať úniky tepla? Ideálnym riešením je použitie prednej polobočnice, ktorá bude brániť prístupu chladného vzduchu spodnou časťou stanu. Ak staviate dva stany vedľa seba, spojte ich vždy odkvapom a kúpte si medzibočnicový spoj . Veľkým prínosom pre Vašu pohodu bude tiež použitie špeciálnej podlahy do párty stanu, ktorá bude pôsobiť ako spodný izolant. O uzavretí okien a dverí nie je nutné hovoriť.

Slúži Váš stan k posedeniu? Mali by ste v chladných mesiacoch tiež myslieť na to, že je potrebné zapnúť ohrievač včas, aby sa Vám ohrial nábytok vo vnútri stanu. Na lavice od pivných setov môžete položiť podušku. Zmäkčí a spríjemní Vám posedenie. Ak nie je úzka poduška po ruke, použite elastický obrus na pivný set. Aj to pomôže. Rozložili ste na posedenie skladacie stoly a stoličky ? Aj tu máme lacné a elegantné riešenie pre príjemnejšie posedenie. Použite poťah na skladaciu stoličku a máte vyhrané.

Stavte na náš ohrievač. Investícia do tohto zariadenia sa Vám v každom ohľade oplatí. Je veľmi skladný, a teda na transport nenáročný. Odporúčame Vám ponechať si ochranné kartónové obaly k ohrievačom, vrátane polystyrénových výplní. Ochránite si tak svoje ohrievače pri transporte a skladovaní. Nezabudnite! Naše elektrické terasové halogénové ohrievače prispôsobené na použitie vo všetkých nožnicových stanoch z našej ponuky, budú Vaším verným priateľom a pomocníkom po väčšinu roka. Ak otestujete jeho obdivuhodný výkon, začnete ho milovať! Stanete sa nerozlučným párom. Vy a Váš ohrievač! Nech Vám slúži...

Dodatočné parametre

Kategória: Elektrický ohrievač a osvetlenie do skladacích nožnicových stanov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 11 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz