Logo
Neviete si rady? Zavolajte.
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.

   

 

   

 

Pricemania.sk – Porovnanie cien

https://www.najnakup.sk/

  1. Úvod
  2. Nožnicový párty stan 4x6
  3. NOŽNICOVÝ PÁRTY STAN 4x6 m /4 nohy TENTino BIG HEXAGON

NOŽNICOVÝ PÁRTY STAN 4x6 m /4 nohy TENTino BIG HEXAGON

PROFESIONÁLNY nožnicový stan 4x6 /4 nohy m

Ste registrovaným plátcom DPH na Slovensku? V objednávke prosím vyplňte IČ DPH a faktúru Vám vystavíme bez DPH.      Profesionálny výrobok s mohutnou ... celý popis
Dostupnosť
Skladom 204 ks
Doba dodania
Doručenie 27.03.2023 do 15:00. Objednajte do zajtra do 10:00
Farba opláštenia
cena od 1 289,00 EUR
od 1 074,17 EUR
bez DPH
ks
Číslo produktu:002-4x6
Výrobca:Tentino
Strážiť cenu / dostupnosť
Kompletné špecifikácie

Ste registrovaným plátcom DPH na Slovensku? V objednávke prosím vyplňte IČ DPH a faktúru Vám vystavíme bez DPH. 

    Profesionálny výrobok s mohutnou celohliníkovou konštrukciou najvyššej rady s hexagonálnym prierezom nôh. Názov HEXAGON je teda odvodený od tvaru HLINÍKOVÉHO profilu konštrukcie skladacieho nožnicového párty stanu, ktorý je šesťhranný/hexagonálny. Pevnosť hexagonálnych profilov je omnoho vyššia než u bežne používaných profilov štvorhranných, ktoré ponúka konkurencia. Výrobková rada TENTino® BIG HEXAGON oslavuje 20 rokov spoľahlivej služby v našej požičovni. Predstavuje "medzikategóriu" medzi radami TENTino®SMALL HEXAGON a prémiovou radou TENTino®BIG HEXAGON EXTREME. Silná oceľová pozinkovaná pätka stanu s tromi veľkámi otvormi pre poriadne roxorové kotviace klince poskytuje najlepšiu možnosť pre kotvenie ponúkanú na trhu. Žiadne kotviace laná v okolí párty stanu nie sú potrebné. Náš stan prakticky pribetónujete k povrchu v rámci pôdorysu, bez toho, aby Vás čokoľvek obmedzovalo v okolitom priestore. Extrémna možnosť ukotvenia spoločne s absenciou plastových spojovacích dielov konštrukcie zaručuje, že párty stan TENTino® BIG HEXAGON  spoľahlivo slúži i v takých poveternostných podmienkach, kde už konkurenčné stany kolabujú a s nimi aj Vaše investované prostriedky.

Ilustrační obrázek: Celohliníkový stanIlustrační obrázek: Celohliníkový stanIlustrační obrázek: Celohliníkový stan

Noha s pätkou je u všetkých našich stanov neoddeliteľne zvarená do jedného monolitu. Pätka sa nedá od nohy oddeliť. Žiadne tenké šrúbky alebo chabé nity tak ako u podobných stanov u konkurencie! Naše bohaté skúsenosti získané za 20 rokov testovania v reálnych rôznorodých podmienkach, sa odzrkadľujú vo všetkých častiach stanu. Iba ten, kto párty stany vlastnej výroby niekoľko dekád prenajíma vie, ako ktorú časť konštrukcie aj opláštenia nadimenzovať tak, aby všetko spoľahlivo dlhé roky slúžilo. Nie sme priekupníci, sme výrobcovia. Pokiaľ budete dobre kotviť, naša konštrukcia Vás prežije. Kvalitná odolná konštrukcia umožňuje za svoje stropné profily zavesiť aspoň 150 kg bez toho, aby došlo k jej poškodeniu. Zaťaženie konštrukcie 150 kg vo vise je elementárny odolnostný parameter k eliminovaniu škôd, ktoré bývajú spôsobené vrchným tlakom intenzívneho dažďa alebo sneženia a bočným tlakom vetra.

 

Nešetríme ani na materiáloch opláštenia. Všetky polyesterové tkaniny, ktoré pre výrobu opláštenia používame, majú špeciálnu úpravu UV stabilizácie. Táto vlastnosť opláštenia výrazne predlžuje jeho životnosť. Degradácia syntetických vlákien je spôsobená negatívnym pôsobením slnečných paprskov. Bez UV stabilizácie by vlákna strácali svoju viskozitu, krehli by a opláštenie by sa začalo trhať. Faktor UV stabilizácie zároveň ovplyvňuje parameter stálofarebnosti.     

Dodávateľov polyesterových tkanín  kontrolujeme testováním materiálov v certifikovaných textilných skúšobniach. Pravidelne sa testuje gramáž tkaniny, jej pevnosť v osnove a útku, úroveň stálofarebnosti a predovšetkým prítomnosť častíc, ktoré tvoria ten najdôležitejší obranný štít opláštenia - UV stabilizáciu. Tu sa zameriavame na odolnosti proti UVA a UVB žiarenie a na solárnu normálovú a uhlovú odrazivosť.

Viac informací o parametroch našich stanov a rady, ako vybrať kvalitný párty stan, môžete nájsť v špeciálnom článku, ktorý bol spracovaný pre Vašu elementárnu erudíciu v oblasti stanov.

PREHRAJTE SI VIDEO - "PALETA FARIEB STANOV TENTINO" KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ

VÝHODNÁ JEDNOFAREBNÁ SADA BIG HEXAGON  4x6 m / 4 nohy  obsahuje: 

     1 ks konštrukcia BH (BIG Hexagon) celohliníková, spoje z hliníkových zliatkov, bez plastových spojov

     1 ks strecha – strešná plachta so špeciálnymi výstuhami /zdvojený materiál, 300 g/m2s UV ochranou.

        1 ks volánový pás so suchým zipsom (príprava na šilt)

     4 ks bočná plachta – 3 ks plná bez dverí a okien, 1 ks s dvermi 300 g/m2s UV ochranou

       1 ks transportný  vak na opláštenie

     4 ks mohutný roxorový pozinkovaný klinec 32 cm do mäkkého povrchu pre extrémne kotvenie

     4 ks záťažový vak na piesok alebo štrk pre zaťaženie stanu na pevnom a tvrdom povrchu, kde sa nedá kotviť 

PRÍSLUŠENSTVO ZA PRÍPLATOK:

      TRANSPORTNÉ VAKY NA KONŠTRUKCIU 4x6

      ŽELEZNÉ ZÁVAŽIE 15 kg

      ŽELEZNÉ ZÁVAŽIE 16 kg (sada 2 ks po 8 kg)

      OHRIEVAČE A OSVETLENIE

      PREDNÝ POLOBOK KU STANU

      ODKVAP K SPOJENIU VIACERÝCH STANOV

     Pokiaľ si prajete nahradiť pieskové záťažové vaky závažiami oceľovými - 15 kg (1 ks) alebo 16 kg (2 ks po 8 kg v balení), nakúpte tento produkt v kategórii PRÍSLUŠENSTVO. Objednajte 4 kusy oceľových zátěží a do políčka "poznámky"  nám uveďte heslo "nahradiť pieskové závažia oceľovými". Dostanete od nás 1% zľavu z celej objednávky, ktorú do fakturácie zavedú naši administratívni pracovníci manuálne.  Upravená faktúra s už zahrnutou zľavou, Vám bude poslaná spoločne s dokumentami k párty stanu na Vami, v objednávke uvedený, kontaktný e-mail.

     Výhodné jednofarebné stanové sady sú vyrobené, skladom k okamžitému vyexpedovaniu. Dostupnosť jednotlivých farieb opláštenia zistíte po rozkliknutí políčka "farba opláštenia" vpravo nad cenou. Hotové sady obsahujú kompletné opláštenie, teda strechu a vždy 4 bočnice. Tri bočnice sú plné a štvrtá je s dvermi. Neobsahujú bočnice s oknami, pretože okná sú u menej starostlivých zákazníkov potencionálnym zdrojom plesní. Vysušenie okennej slídy vyžaduje starostlivosť. Pokiaľ si prajete do niektorých z bočníc doplniť okná, radi Vám v priebehu 14 dní vyhovieme. Potrebujete  stan rýchlo? Nezdržujte sa výrobou okien. Okná sa dajú do bočníc vyrobiť dodatočne kedykoľvek, až nebudete stan potrebovať.

    Jednofarebné nožnicové / rýchlorozkládacie párty stany TENTino®BIG HEXAGON sú vždy predávané ako kompletná sada, kde je, okrem iného, vyriešené i kotvenie na všetkých typoch povrchov. Nemusíte už nič iné doobjednávať. Okamžite môžete začať párty stan bezpečne používať. Nikdy nepodceňujte ukotvenie stanu! K jednofarebnému hotovému párty stanu z našej ponuky je možné prikúpiť tzv. "Potlačené bannery na suché zipsy" a "Potlačené nášivky" ktoré ponesú Váš "brand", Vaše logo alebo akékoľvek iné oznámenie.  Tieto nášivky umiestňujeme na volány striech (viď. "www. lesnicka-skola.cz) Nášivky sú našité na strešnom voláne "natvrdo", bannery na suché zipsy si môžete flexibilne meniť podľa  Vašich potrieb.

     Hotové jednofarebné párty stany možno doplniť o vyššie spomínanú nášivku alebo banner na suchý zips, na ktorý Vám vytlačíme čokoľvek - termosublimačnou metódou však nejde potlačiť priamo opláštenie už hotových jednofarebných nožnicových párty stanov.

 

Ak máte záujem o celopotlačený stan s vlastným dizajnom, môžete si ho jednoducho sami nakonfigurovať v našom eshope tu - NOŽNICOVÝ STAN 4x6 S POTLAČOU  alebo nás kontaktujte prostredníctvom    e-mailu  obchod@tentino.cz  či telefonicky  +420 777 259 525. 

Chráňte svoje konštrukcie !!! 

     K eliminácii škôd na stane spôsobených pri transporte, skladovaní a manipulácii, slúžia naše transportné ochranné vaky. Ochráni stan pred odermi a ušpinením. V prípade, že vložíte do vaku stan mokrý, nezabudnite ho okamžite po príchode na miesto určenia z vaku vybrať a poriadne vysušiť. Okrem stanu je potreba vysušiť aj transportné vaky. Dlhodobejšie skladovanie musí mať podobu "suchý stan + suchý vak". Môžete vyberať z dvoch typov vakov:

1. Transportný vak na konštrukciu bez koliesok

2. Transportný vak s kolieskami

     Naše profesionálne vaky s hliníkovou základňou a veľkými kolieskami prejdú po všetkých terénoch s Vašou minimálnou námahou. Garantujeme perfektnú funkčnosť a spoľahlivosť, pretože tieto kolieska nie sú na vaku pripevnené len tak "na oko" ako u  konkurencie. Vyhnite sa vakom s pidi kolieskami na chabých osičkách. Takéto "pokusy o vak na kolieskach" za minimálnu cenu - nič nevydržia. Transportný ochranný vak s kolieskami je dimenzovaný iba pre konštrukciu. Nedá sa však použiť, pokiaľ strechu z konštrukcie nezložíte. Naopak do obyčajného praktického vaku bez koliesok vložíte konštrukciu i so strechou. Pokiaľ je Vaším želaním predĺžiť životnosť strechy na trojnásobnú dobu, strechu vždy z konštrukcie zložte a poskládajte ju do vaku určeného na opláštenie. Transportný ochranný vak na opláštenie  nie je potrebné kupovať. Dodávame ho ku každému párty stanu ZADARMO. Vaky s kolieskami sú vyvinuté iba pre odolnostne vyššie výrobkové rady. Nie sú k dispozícii pre stany rady TENTino®SMALL HEXAGON.

      Nie je Vami požadovaná farba opláštenia práve skladom? Máme riešenie! ZADARMO Vám požičiame z našej požičovne náš biely nožnicový párty stan až do doby naskladnenia Vami požadovanej farby opláštenia. Pre tieto prípady, prosím volajte  +420 777 259 525.  Budeme Vás informovať o termíne naskladnenia.

 

!POROVNEJTE  SI  FUNDOVANE  NAŠE  VÝROBKOVÉ  RADY!

RADA

PARAMETRE

SMALL HEXAGON "SH"BIG HEXAGON "BH"BH EXTREME "BHE"

     BHE PVC       "PVC"

OCTAGON "OCTA"
KONŠTRUKCIA6-hran, ø 4 cm6-hran, ø 5 cm6-hran, ø 5 cm6-hran,  ø 5cm8-hran, ø 4 cm
HRÚBKA HLINÍKA1,5 mm2 mm2 mm2 mm1,3 mm
TYP SPOJOVkaučuk. spojekovové spojekovové spojekovové spojekovové spoje
ZAŤAŽENIE KONŠTRUKCIE     100-150 kg (podľa rozmeru)  200-600 kg (podľa rozmeru)200-600 kg (podľa rozmeru)200-600 kg (podľa rozmeru)150-300 kg (podľa rozmeru)
GRAMÁŽ OPLÁŠTENIA300 g/m2300 g/m2450 g/m2520 g/m2300 g/m2
MATERIÁL OPLÁŠTENIAPE- polyesterPE- polyesterPE- polyesterPVCPE- polyester
UV STABILIZÁCIAÁNOÁNOÁNOÁNOÁNO
ZNÍŽENÁ HORĽAVOSŤÁNOÁNOÁNOÁNOÁNO
HYDROFÓBNYÁNOÁNOÁNOÁNOÁNO
SUCHÉ ZIPSY5cm, silná adhézia5cm, silná adhézia5cm, silná adhézia5cm, silná adhézia5cm, silná adhézia
PREŠITIE SUCHÝCH ZIPSOV2 línie2 línie4 línie2 línie2 línie
ZIPSY-ZDRHOVADLÁšpirála 5mmšpirála 5mmšpirála 8mmnamiesto zipsov suché zipsyšpirála 5mm
Ostatné parametre a váhy našich party stanov najdete na stránke rozmery, hmotnosti, parametre.

      

     Vždy MUSÍTE stan kotviť. Nikdy nenechávajte stan neukotvený.  Máte pochybnosti o extrémnej odolnosti našich nožnicových párty stanov? Využite služby našej komerčnej požičovne. Požičajte si náš stan a vyskúšajte si ho pred samotným nákupom. Stačí zavolať  +420 777 25 95 25.

 

KDE NÁS NÁJDETE

Skladový areál - Doudleby nad Orlicí

O NÁS

Provozovatel e-shopu:

TENTino s.r.o.

Jiráskova 359

517 42 Doudleby nad Orlicí

IČ: 25950525  DIČ: 25950525

www.partystan.cz

KONTAKTY
Logo
www.tentino.sk
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk