Nožnicový párty stan 3x3 m TENTino BH EXTRA PRIECHODNÁ VÝŠKA 250-275 cm

Kód: 3X3BH_EXTRA_1A_WHITE
€985,28 €821,07 bez DPH €985,28 / 1 ks
Ihneď na odoslanie (4 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Množstevná zľava:
3 ks 2% Sk
5 ks 4% Sk
10 ks 6% Sk

 

Detailné informácie

Kamenná predajňa
Kamenná predajňa
Možnosť vyskúšať
Možnosť vyskúšať
Odborné poradenstvo
Odborné poradenstvo
Garancia kvality
Garancia kvality
UV ochrana
UV ochrana

Podrobný popis

EXTRA PRIECHODNÁ VÝŠKA 250-275 cm

Profesionálny výrobok s mohutnou celohliníkovou konštrukciou najvyššieho radu s hexagonálnym prierezom nôh. Názov HEXAGON je teda odvodený od tvaru konštrukčného HLINÍKOVÉHO profilu skladacieho nožnicového party stanu, ktorý je šesťhranný/hexagonálny. Pevnosť hexagonálnych profilov je oveľa vyššia ako pri bežne používaných štvorhranných profiloch, ktoré ponúka konkurencia. Výrobkový rad TENTino ® BIG HEXAGON oslavuje 20 rokov spoľahlivé služby v našej požičovni. Predstavuje "mezikategóriu" medzi radmi TENTino ® SMALL HEXAGON a premiovým radom TENTino ® BIG HEXAGON EXTREME . Silná oceľová pozinkovaná pätka stanu s tromi veľkými otvormi pre poriadne ro xorové kotviace klince poskytuje najlepšiu možnosť pre kotvenie na trhu. Žiadne kotviace laná v okolí party stanu nie sú potrebné. Náš stan prakticky pribetónujete k povrchu v rámke svojho pôdorysu bez toho, aby Vás čokoľvek obmedzovalo v okolitom priestore. Extrémna možnosť ukotvenia spoločne s absenciou plastových konštrukčných spojovacích dielov zaručuje, že párty stan TENTino ® BIG HEXAGON spoľahlivo slúžia aj v takých poveternostných podmienkach, kde už konkurenčné stany kolabujú as nimi aj Vaše investované prostriedky.

Tentino_ikony pás eu

Ilustračný obrázok: Celohliníkový stan Ilustračný obrázok: Celohliníkový stan Ilustračný obrázok: Celohliníkový stan

Noha s pätkou je u všetkých našich stanov neoddeliteľne zvarená v jeden monolit . Pätku nemožno od nohy oddeliť. Žiadne tenké šróbočky alebo chabé nity tak ako pri podobných stanovách konkurencie! Naše bohaté skúsenosti získané z 20 rokov testovania v reálnych rôznorodých podmienkach sú vtelené do všetkých častí stanu. Jedine ten, kto party stany vlastnej výroby niekoľko dekád prenajíma vie, ako ktorú časť konštrukcie i opláštenia naddimenzovať tak, aby všetko spoľahlivo dlhé roky slúžilo. Nie sme priekupníci, sme výrobcovia . Ak budete dobre kotviť, naša konštrukcia Vás prežije. Kvalitná odolná konštrukcia umožňuje za svoje stropné profily zavesiť aspoň 150 kg bez poškodenia. Zaťaženie konštrukcie 150 kg vo visu je elementárny odolný parameter pre elimináciu škôd, ktoré bývajú spôsobené vrchným tlakom intenzívneho dažďa alebo sneženia a bočným tlakom vetra.

Nešetríme ani na materiáloch opláštenia. Všetky polyesterové tkaniny, ktoré na výrobu opláštenia používame, majú špeciálnu úpravu UV stabilizácie . Táto vlastnosť opláštenia výrazne predlžuje jeho životnosť. Degradácia syntetických vlákien je spôsobená negatívnym pôsobením slnečných lúčov. Bez UV stabilizácie by vlákna strácali svoju viskozitu, krehlia by a opláštenie by sa začalo trhať. Faktor UV stabilizácie zároveň ovplyvňuje parameter stálofarebnosti. Dodávateľov polyesterových tkanín kontrolujeme testovaním materiálov v certifikovaných textilných skúšobniach. Pravidelne sa testuje gramáž tkaniny, jej pevnosť v osnove a útku, úroveň stálofarebnosti a predovšetkým prítomnosť častíc, ktoré tvoria ten najdôležitejší obranný štít opláštenia – UV stabilizáciu. Tu sa zameriavame na odolnosti proti UVA a UVB žiareniu a na solárnu normálovú a uhlovú odrazivosť.

Viac informácií o parametroch našich stanov ao tom, ako vybrať kvalitné party stan, sa môžete dočítať v špeciálnom článku, ktorý bol spracovaný pre Vašu elementárnu erudíciu v stanárine.

Tentino.sk koláž- nožnicové párty stany

PUSŤTE SI VIDEO - "PALETA FARIEB STANOV TENTINO" KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ

VÝHODNÁ JEDNOFAREBNÁ SADA BIG HEXAGON 3x3 m EXTRA VYSOKÝ obsahuje:

50px LOGO TENTINO PNG 1 ks konštrukciu BH (BIG Hexagon) celohliníková, spoje z hliníkových zliatkov, bez plastových spojov S EXTRA PRIECHOZOU VÝŠKOU

50px LOGO TENTINO PNG 1 ks strechu – strešnú plachtu so špeciálnymi výstuhami / zdvojený materiál , 300 g/m 2 s UV ochranou

50px LOGO TENTINO PNG 4 ks bočnú plachtu – 3 ks plná bez dverí a okien, 1 ks s dverami 300 g/m 2 s UV ochranou

50px LOGO TENTINO PNG 1 ks transportný vak na opláštenie

50px LOGO TENTINO PNG 4 ks mohutný roxorový pozinkovaný klinec 32 cm do mäkkého povrchu pre extrémne kotvenie

 

PRÍSLUŠENSTVO ZA PRÍPLATOK:

50px LOGO TENTINO PNG ŽELEZNÁ ZÁŤAŽ 15 kg

50px LOGO TENTINO PNG ŽELEZNÁ ZÁŤAŽ 16 kg (sada 2 ks po 8 kg)

50px LOGO TENTINO PNG KÚRENIE A OSVETLENIE

50px LOGO TENTINO PNG PREDNÝ POLOBOK K STANU

50px LOGO TENTINO PNG OKAP NA PREPOJENIE VIAC STANOV

50px LOGO TENTINO PNG ĎALŠIE PRÍSLUŠENSTVO A NÁHRADNÉ DIELY

Ak si prajete nahradiť pieskové záťažové vaky záťažami oceľovými - 15 kg (1 ks) alebo 8 kg (2 ks v balení), nakúpte tento produkt v kategórii PRÍSLUŠENSTVO . Objednajte 4 kusy oceľových záťaží a do poľa "poznámky" nám uveďte heslo "nahradiť pieskové záťaže oceľovými". Dostanete od nás 1% zľavu na celú objednávku, ktorú do fakturácie zavedú naši administratívni pracovníci manuálne. Upravená faktúra s už zahrnutou zľavou Vám bude zaslaná spoločne s dokumentmi k party stanu na Váš uvedený kontaktný e-mail.

Výhodné jednofarebné stanové sady sú vyrobené, skladom na okamžitú expedíciu. Dostupnosť jednotlivých farieb opláštenia zistíte po rozkliknutí políčka "farba opláštenia" vpravo nad cenou. Hotové sady obsahujú kompletné opláštenie, teda strechu a vždy 4 bočnice. Tri bočnice sú plné a štvrtá má dvere. Neobsahujú bočnice s oknami, pretože okná sú u menej starostlivých zákazníkov potencionálnym zdrojom plesní. Vysušenie okennej sľudy žiada starostlivosť. Ak si prajete doplniť niektoré z bočníc oknami, radi Vám počas 14 dní vyhovieme. Potrebujete stan rýchlo? Nezdržujte sa dorobením okien. Okná sa dajú dorobiť dodatočne kedykoľvek až nebudete stan týždeň potrebovať.

Jednofarebné nožnicové / rýchlorozkladacie párty stany TENTino ® BIG HEXAGON sú vždy predávané ako kompletná sada, kde je, okrem iného, ​​vyriešené aj kotvenie na všetky typy povrchov. Nemusíte už nič iné doobjednávať. Okamžite môžete začať party stan bezpečne používať. Nikdy nepodceňujte kotvenie stanu! K jednofarebnému hotovému párty stanu z našej ponuky je možné prikúpiť tzv. " Potlačené bannery na suché zipsy" a " Potlačené nášivky " ktoré ponesú Váš "brand", Vaše logo alebo akékoľvek iné oznámenie. Tieto nášivky umiestňujeme na volány striech (viď. "www. lesnicka-skola.cz) Nášivky sú našité na strešnom voláne "natvrdo", bannery na suché zipsy si môžete flexibilne meniť podľa Vašich potrieb.

Hotové jednofarebné party stany je možné doplniť iba o vyššie spomínanú nášivku alebo banner na suchý zips, na ktorý Vám natlačíme čokoľvek - nemožno však potlačiť termosublimačnou metódou priamo opláštenia už hotových jednofarebných nožnicových párty stanov.

tentino nášivka na stan

  Ak máte záujem o celopotlačený stan s vlastným dizajnom, môžete si ho jednoducho sami nakonfigurovať v našom e-shope tu -NÔŽKOVÝ STAN 3x3 S POTLAČOM alebo nás kontaktujte prostredníctvom e-mailu obchod@tentino.cz či telefonicky +420 777 259 525.

tentino náhľad a realizácia pluhov žďár

Nie je Vami požadovaná farba opláštenia práve skladom? Máme riešenie! Zapožičiame Vám ZADARMO náš biely nožnicový partystan z našej požičovne do doby naskladnenia Vami požadovanej farby opláštenia. Pre tieto prípady volajte +420 777 259 525 . Dáme Vám informáciu o dátume naskladnenia.

 

!POROVNAJTE SI FUNDOVANE NAŠE VÝROBKOVÉ RADY!

SÉRIA

PARAMETRE

SMALL HEXAGÓN "SH" BIG HEXAGÓN "BH" BH EXTREME "BHE"

BHE PVC "PVC"

OCTAGON "OCTA"
KONŠTRUKCIA* 6-hran, ø 45 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran, ø 57 mm 6-hran, ø 57 mm 8-hran, ø 52 mm
SILA HLINÍKA 1,5 mm 2 mm 2 mm 2 mm 1,3 mm
TYP SPOJOV kaučuk. spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje kovové spoje
ZAŤAŽENIE KONŠTRUKCIE 100-150 kg (podľa rozmeru) 200-600 kg (podľa rozmeru) 200-600 kg (podľa rozmeru) 200-600 kg (podľa rozmeru) 150-300 kg (podľa rozmeru)
GRAMÁŽ OPLÁŠTENIA 300 g/m 2 300 g/m 2 450 g/m 2 520 g/m 2 300 g/m 2
MATERIÁL OPLÁŠTENIA PE-polyester PE-polyester PE-polyester PVC PE-polyester
UV STABILIZÁCIA ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
ZNÍŽENÁ HORĽAVOSŤ ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
HYDROFÓBNE ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO ÁNO
SUCHÉ ZIPY 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia 5cm, silná adhézia
PREŠITIE SUCHÝCH ZIPOV 2 línie 2 línie 4 línia 2 línie 2 línie
ZIPY-ZDRHOVADLÁ špirála 8mm špirála 8mm špirála 8mm miesto zipsov suché zipsy špirála 8mm
± 1% odlišnosť / Ostatné parametre a váhy našich párty stanov nájdete na stránke ROZMERY, HMOTNOSTI, PARAMETRE

 

Vždy MUSÍTE kotviť. Nikdy nenechávajte stan neukotvený . Máte pochybnosti o extrémnej odolnosti našich nožnicových párty stanov? Využite služby našej komerčnej požičovne. Požičajte si náš stan a vyskúšajte si ho pred nákupom. Stačí zavolať +420 777 25 95 25.

tentino pialek + rozložená konštrukcia 1250 px

rada big hexagon, big hexagon extreme

Dodatočné parametre

Kategória: Nožnicový párty stan 3x3 m
Záruka: 10 rokov na konštrukciu, 2 roky na opláštenie
? Výrobca: TENTino s.r.o.
? Materiál konštrukcie: hliník - (nohy + stropné profily) + oceľ (pätky nôh)
? Technológia povrchovej úpravy hliníka: anodická oxidácia - tzv. eloxácia, norma: ČSN EN ISO 7599
? Technológia povrchovej úpravy ocele: žiarové zinkovanie, norma: ČSN EN ISO 1461
? Počet kotviacich otvorov v pätke/priemer: 3 ks, priemer 14 mm
? Metóda tvarovania hliníkových profilov: prietlačné lisovanie za tepla
? Hliníkový profil vrchnej nohy:
? Sila steny profilu vrchnej nohy:
? Hliníkový profil spodnej nohy:
? Sila steny profilu spodnej nohy:
? Hliníkový stropný profil:
? Sila steny stropných profilov:
Konštrukčné spoje:
? Materiál opláštenia: syntetická tkanina - polyester 300 g/m2 s PVC záterom a UV stabilizáciou
Úroveň stálofarebnosti opláštenia:
? Predĺžená záruka: 10 rokov na konštrukciu, 2 roky na opláštenie
? Priechodná výška:
? Maximálna celková výška stanu:
? Váha celkom:
? Váha konštrukcie:
? Váha kompletnej sady opláštenia:
Váha strešnej plachty:
Váha bočnej plachty bez/s dverami:
Váha kotviacej sady: 0,9 kg
Váha púzdra pre kotviacu sadu: 0,12 kg
Váha vaku na opláštenie: 0,4 kg
? Rozmer zloženej konštrukcie:
? Rozmer zbaleného opláštenia:
? 100% vodeodolnosť: áno
? Znížená horľavosť: áno
Počet kotviacich klincov s sade: 4 ks
? Parametre kotviacich klincov: 36 cm dĺžka x 1,2-1,3 cm priemer
Maximálna miera ukotvenia: 12 x kotviaci klinec s dĺžkou 60 cm
Maximálna miera vyviazania stanu: 4 x cez vyväzovacie pútko v rohoch strechy
Minimálne zaťaženie pätiek stanu: 15 kg na nohu
Odporúčané zaťaženie pätky stanu: min. 32 kg/noha
Kompletné parametre ocele: norma: ČSN EN 10131, akosť DC01, oceľový plech sila steny 3,00
Kompletné parametre hliníka: norma: EN AW-6060, STN 424401, AlMgSi, stav materiálu: T66, tvrdosť: 73 - 75 HBW, Ťažnosť: A% min = 8, Medza klzu min. Rp (Mpa) = 160, Pevnosť v ťahu Rm (Mpa) = 215

Jak postavit nůžkový párty stan

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz